Wroclaw - 12/06/2012 - 18:00CET

Parashikimi i peshqve 

43 Komente

ad... i hyre qe i hyre kesaj pune ...futi dhe rezyltatet e ndeshjeve me ndonje cep munitori se n`a duhen per me vone ....sa per ""NISHAN""".....

3-2 per ceket

2-1 fiton greki.

Fuck greece

/that is all!

Pas humbjes me Rusine, Cekia do luaj fort. 2-0.

Fiton Cekia por me rezultat te ngushte,nuk shkon me shume se 1 me 0 .

Hej o njerez sot e fitoj bastin qe kam vene po fitoi cekia. I kam kapur te gjitha te tjerat. Gjermanine e kapa, spanjen e kapa, kroacine e kapa, ukrainen e kapa vetem cekia me ka ngelur. 1 paund bast eshte, fitoj 300 paund, mjafton te fitoj Cekia smiley

Good luck! smiley

Ik lozi 100 paund X2, pra o qe barazojne, o qe fiton greku. Ne kete menyre e ke te sigurt qe do marresh dicka smiley

Mos i merr me qafe njerezit, si ca dje keshtu ne pergjithesi. smiley

Ty te thashe 3 krepa te vjetra ore lamash. Per 3 ben keshtu ti?

Ndersa ky tjatri qe pret vetem 1shin e Cekise, meqe ka lozur thjesht 1 paund, le t'ia fusi 50 te thata qe del X e 50 qe del 2. Me siguri do i rimarri leket e tija plus ndonje fitim. 

Barazimi eshte 3.15 ndersa fitorja e grekut eshte 3, pra minimumi do fitoje 50 paund, matematikisht e sigurt.

Kerkoj ndjese per batuten qe leshova.

Nem koordinatat te te kaloj dy euro me transfer bankar smiley

¨Koth qysh je me krepat e tuaja më duket se ke hubur nuhatjen .

E di une ate muhabet po e bej cik ndryshe, i fus 10 pound x, 10 pound 1  me ndeshje te tjera te sigurta e ne kete menyre fitoj me shume dke harxhuar me pak. Kapish?

Per mua ben gabim. Asnje ndeshje s'eshte e sigurt, asnje. Mbro skedinen e do marresh nga minimumi 50 pound fitim, deri ne 150. Mos u bej llups!

Po mire mor burre te thote,futi 50 paund x 50 futi 2 si do qe te veje puna i merr 150 paund,ti me nje paund ke luajtur,me bukur ska.

Ashtu do ta bej, por me live betting, do press kush te bej gol i pari, dhe pastaj do vendos, psh po beri gol cekia e para, rritet koeficenti per greqine dhe per barazim ne maksimum, dhe aty i fus une pastaj, po beri greqia gol e para i fus ne barazim, po e pash qe eshte dke fituar greqia i fus nje 100 paudshe per greqine dhe fitoj minimumi nje 50-ce. Bereqaves. Kjo me duket menyra me e mire.smiley

Si thoni ju a quhet te jem me Cekine une sot?

per mu i bi te fitojne ceket, sdo kene dy ndeshje resht fat greket

Une parashikoj nje 0:0 ose nje 1:0 me zor per Grekun, sec duken prap me fat malagat ket vit smiley

Ka nanji ketu qe merret me baste edhe merr vesh ka motematika?

 

fiton Greqia..smiley  

kapiteni KaRagunis  do bej  3 gola. nje me cepin e majte te kokes, nje me cepin e djathte dhe nje me hunde..

Do bej dhe nje shtylle me cepin e mesem, dhe nje tranverse me cepin cik anash te mesit smiley

Haha u shqye bytha greke per dy minuta. 

Double Penetration

smiley 

Po i afrohen gangbangut pak nga pak.

Ehhh te bejme na nje lek thuaj, pa ca do bejme, s'kemi c'bejme tani smiley

e forta eshte se Ceket qe po fitojne 2-0 , po sulmojne, ndersa greket jane  mbyllur ne gjysemfushen e tyre..smiley

ne fakt ceket po luajne me zgjuarsi..  u duhet golavereazhi  qe te kompesojne ato 4 golat rusise..smiley

Ca loqe i papare qe eshte ky portieri grek 

UFFFFF smiley...

Miqte e mi.Nuk po jam ne gjendje me ndjek kurrfare futbolli.U nda nga jeta legjendari Din Zhega.Futbollisti i madh ,historia ,njeri me integritet te rrallle.U prehte ne paqe.

U prehte ne paqe mjeshtri. 

Portieri çek e paska lozur gol kete ndeshje.

Dobet dhe cekia, po lozin dy skuadrat me kot te europianit...

Rezultati?

2-1 per ceket.

Thanks, ca minute luhet?

Stuck in a meeting me vetem kete faqe hap... smiley

Minuta e 85-te.

1-2

Djali i Gadafit lozka per Greqine...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).