ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.

Kush mund ta perktheje kete shprehjen?. Dhe c'eshte?..Gjendet pas cdo fotografie qe postohet ne faqet e PPU nga web-i. Kliko mbi foton qe ke postuar dhe te del opsjoni i rieditimit te permasava dhe ky paragraf latinisht gjendet ne fund te cdo fotoje...

 

3 Komente

o arto, po ti mbylli ato tabs ku kerkon celesa per Office 2007, se le nam smileysmiley

po dhe illyria forums tek favoritet??? qingji i mire pi ne dy mema smiley

Jo mor jo se nuk eshte nga PC ime,...Une Office ja kam gjetur marifetin ..I bej nje delete reg_key dhe modifikoj/aktivizoj progamin  ne XML ne comon files(me word pad)

Sa per Illyria Forum futem ndonjehere..por teper ralle se asgje e re nuk ndoh atje dhe moderatoret jane greke

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).