Doli nje kandidat tjeter Edmond Haxhinasto.

kush di ma shume per kete?

18 Komente

Me duket se eshte minister i jashtem; pra me duket me i pershtaturi - sepse nuk njihet shume. Te tjeret jane shume te njohur smiley

I doli llafi bradit me duket..smiley sa i brendshem paska qene? smiley

ky eshte ai legeni qe tha te mos e perdorim fjalen cameri se nuk e njohin greket,,.krimb lubonje d.m th

Thash qi ky Brazil se merr dot maloren. E boni rrupsup Meksika. 2:0 minuti 60.

Haxhinastoo???? I mire per dhender.....

Ke foto alidems?Mandej çfare dhendrri ,ti japesh motren a vajzen?

Zana ne nga anet tona kur themi dhender e kemi llafin per ate qe na merr nje vajze qofte nga fisi e qofte nga shtepia..... e kur e themi kete llaf, mendojme tjeter gje...... pra me kete llaf themi se eshte i mire, por jo per pushke...... besoj se e kuptove tani..... Foto per Haxhinaston ka sa te duash, bile edhe vidio, kur tha qe .... keta te Evropes, prit kur te na çajne trapin tani.....

buster omg

S'ka pune ,s'ka pare....don me na hek edhe presidentin....

Facepalm Emoticon

Fiqir ja dhe lista e plote e ketyre 26 intelektualeve qe duan Nanon per president...

1.Ylli Popa
2. Dhori Kule
3. Moikom Zeqo
4. Gjergj Sinani
5. Adrian Civici
6. Mihal Tase
7. Arben Gjata
8. Ksenofon Krisafi
9. Aferdita Jonuzi
10. Petrit Malaj
11. Leonard Solis
12. Luan Bregasi
13. Zef Preci
14. Artan Santo
15. Bajram Muco
16. Shaban Sinani
17. Edit Mihali
18. Sulo Haderi
19. Ali Ahmeti
20. Uke Ibrahim Rugova
21. Thimio Kondi
22. Kujtim Cashku
23. Pirro Milkani
24. Ekrem Bardha
25. Arjan Gjonca
26. Anton Lulgjuraj

Puu car ekipi.wow.arto e ke formacionin e ekipit tjeter dhe kur o neshja? lol

BP, ai trajneri i tyre s'e ka bere publik akoma formacjonin...presim dhe koeficentin te veme ndonje skedine... lol  smiley

Hahahahaha!!

Qeka njoni qe paska vone edhe atesine!! smiley

c'ne me lazem? 

Edhe mua me beri ca pershtypje ky emri...Nje nga ata kuneterit e shokut xhemal o mrokell ... smiley

sa i keqperdorum ky titlli i pameritum 'intelektual'....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).