Jepni pershtypjet dhe mendimet tuaja per kete Reviste Letrare (elektronike): "Revista Letrare Admet".

http://www.freewebs.com/andimecaj/

3 Komente

Interesante,por s'me ngjiti shume formati a tema ,qe ke perzgjedhur si model per revisten.Mund te gjesh dicka me te ngrohte ,me aktuale , qe te te shtyj ta hapesh revisten(librin)  

 

e bukur

statike

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).