8 Komente

Do e shof heres tjeter,....nqs ai planet esh ende gjalle deri at'here.

hahaha batute botnore Loo, me e forta qe kom pa ktuna per 1 koh te gjate. (emni gjthashtu bota)

dhe un u cova nga 4.40 dhe po nigjoja ne radio se kishin vetem disa minuta me pa piken e zeze, edhe vari teneqen thashe me vete ene s'leviza. 

Thashe mos kishte nderru venusi nick.

Zerretshem.mu mu duk si pike sklepe ne sysmiley

Ah ,prandej s'asht duke ma Venusi kndej....

Mora vesh se trajektorja e kalimit kishte qenë krejt ndryshe nga e parashikuara... po s'di sa e vërtetë është. Do ishte provë që ka çrregullime në sistemin diellor...

Kush është ky Venusi? Mos e keni fjalën për atë që ne shqiptarët i themi Afërditë?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).