Ka hipur tek kali i Skënderbeut dhe kërkon drejtësi për të përndjekurit politike

15 Komente

smiley kam simpati per kete njeri, o Blendi ndonje foto shoqeruese do ishte me shume vend!

Gjergj per Gjergj.

Pritej qe Keno beun ta benin hale, pritej.

Sk'nderbeu, protektori i fundit i t' p'rndjekurve politik'. Kot nuk desh'n me e c'nderu, c'mitizu dmth...

duuuuul njiii yyyyyll...

Eshte i pire tape. Karoqe.

Nuk e kuptoj pse nuk ia plotesojne kerkesat

A nuk e shef qi nuk aprovohet nga Peshku per arsye etike dhe stilistike?

Me vend. Po nji transkript i tekstit te negociatave do kishte qene feja vete.

E paska te pimen me sherr

Gjergji zbriti me ne fund nga kali i Skenderbeut.

Po ishte aty deri sa te shkoj une ne Shqiperi nje birre te fresket e ka nga mua, pse jo edhe nja gjys ore proteste maj kalit me te, pa pike problemi...

Demokraci ne veprim, aty te mbaj fjalime deri sa te mblidhen te tjere njerez e te protestojne ne shesh bashkarisht dersa kjo padejtesi te zgjidhet njehere e mire. DO NA RISHIKOJNE EDHE HISTORNE LANGARAQET PA ZGJIDHUR CESHTJET ME ELEMENTARE.

Ku rri ky Gjergj Ndreca, ta qeras me vere te kohes se socializmit smiley 

Vera jote VQartiste eshte bere si Windex-i i atij plakut grek, ilac per cdo problem, perfshi problemet ekonomike, ato te te drejtave te njeriut, apo probleme shtatzanie apo deficite testosteroni ose konfidence.

ç'plak grek more, ai eshte plak shqiptar. Vera e vjeter, thjesht do t'na kujtonte se ne ate kohe te dhjere, qe e shanim dhe luftonim me sa kishim mundesi, na kish dhene mundesi te pinim e hanim ushqime bio, jo si ky bollek tani plot kimikate. 

dhe pastaj thoni qe kalit i ka hyp Sala smiley

Mire qe nuk e kane vene akoma Ismail Qemalin se do i kishte hipur kalapic

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).