Sot është 17-vjetori i masakrës dhe gjenocidit më të madh në Europë pas Luftës së dytë botërore.

 

6 Komente

Ishte dje, por Nikolic ne vend qe te merrte pjese ne ate  ceremoni  perkujtimore sulmoi Tadic-in sepse ky i fundit i dha doren  Thaqit... Ballkanland!

Respekte!

Nje nga ngjarjet me te tmerrshme vertet.

Sikur mos te mjaftonin 8372 viktima ,jane vene dhe tre pika ne fund.smiley

Nder tragjedite me te dhimbshme te Ballkanit. S'duhet harruar kurre! Ju prefte shpirti ne paqe atyre njerezve te prere ne bese.

Eshte nje masaker e papare, akoma nuk me hiqet nga mendja e kam pare ne lajme ne Shqiperi 1995 ! 

shpirti iu prehte ne paqe.Ende nuk e besoj ne mes te Evropes,ne hunden e holandezeve "shume civile".Asgja nuk e lan kete krim ,nuk mund te kete asnje alibi.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).