Kryeministri shqiptar bën të ditur Qeverinë dhe Publikun :

 E morët vesh se çka ndodhur? Ata blejnë klikime. 3 euro për 1 mijë klikime. Po pse, për këtë duhen ata? Paska një qendër që shiska klikime dhe kështu u na bë dhe kryebashkiaku më i votuar. Po të fusësh 1 mijë euro, del pastaj si më i votuari, por ja që s’donin shqiptarët ashtu,” tha Berisha.

Këshilli i Ministrave

5 Komente

Nga ti kete marre te dhenat buall mavria (tm pjer) valle? Mos jane te njejtit persona qe i thane qe Edvini eshte me Italine, prandaj u be me Spanjen?

"ne Malaj...

Berishen e shqetson shume numri me i madh i Like-eve ne fecebook te Edi Rames  ndoshta!

 Prandaj i ka ra mbrapa per te zbuluar sekretin e  Qendres se Shitjeve te Klikimeve! 

Edi Rama ka 142, 203 `Like`

Sali Berisha ka 14, 434  `Like`

 

 

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).