Drejtoria e Turizmit & Promovimit të Qytetit shpërndan buletinin e përjavshëm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet më të rëndësishme kulturore - artistike që zhvillohen këtë javë në Tiranë.

NË NUMRIN E RI TË BULETINIT INFORMATIV

“TIRANA KULTURORE” ndër të tjera do të gjeni:

Ø  Prezantohet projekti ATRIUM në Durrës

Ø  Summer Fest 2012

Ø  DOKUFEST 2012 në Prizren

Ø  E mbysim tersin me stil!

Për më tepër informacion klikoni ketu: http://95.107.174.195/kultura/Tirana_Kulturore_7_Korrik_2012.pdf

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit të Qytetit, e cila ka për qëllim promovimin turistik të qytetit.  Për t'u regjistruar apo për të promovuar aktivitetet tuaja në  “Tiranën Kulturore” dhe nëse keni pyetje, shqetësim, ankesë, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani në adresën: tirana.kulturore@tirana.gov.al

http://95.107.174.195/kultura/Tirana_Kulturore_7_Korrik_2012.png

5 Komente

Ø  DOKUFEST 2012 në Prizren

E mir  .. bravo  stafi smiley  I vini anash Prizrenit e Prishtines per  evente kulturore

Meqe permendni dhe eventet ne Durres e me gjere te pakten  bejeni Shqiperia kulturore ose Evente kulturore ne boten shqiptare..

E mbysim tersin me stil!

Ehhh?

Meqe nga 4 evenimentet nuk jane as gjysma ne Tirane po e shtoj pak listen per Tiranen kulturore.

- The 12 Tenors Berlin

- L'Europe des esprits Bern

- Madonna 19 Korrik Wien

Nuk po shtoj me sepse do na mysi kultura n'Tiron pastaj mer jahu smiley

faleminderit per pasurimin e axhendes Emil !

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).