Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë.

 

 

 

Shënim: Kjo foto është në plazh në Izrael.  Femrat në foto i përkasin IDF - ushtrisë izraelite. 

 

Në Izrael shërbimi ushtarak për femrat është i detyruar.  Ato përbëjnë 33% të ushtrisë dhe 51% të oficerave. 

 

 

Përsa i përket armëmbajtjes, IDF ka rregulla rigoroze.  Humbja ose lënia në vend të gabuar dënohet me burg ushtarak.

55 Komente

Kjo eshte ne sherbim,se s'po marrim vesh gje?

Automatiku eshte 'waterproof' smiley

Hardcore chicks and softcore standards

smiley smiley

perifrazim prej Full Metal Jacket: this is my bikini and this is my gun... 

 

What do you do when a yahudi tells u to stick em up? U show them ur german army helmet!

Sorry about the pun, i cound't help it...

i'm quite good at this 

- O motra

- He?

- Jo jo, hic

____

@ 'Bama, do marr ciften, do dal per gjah, aman shoqe. 

Don't mess with the Zohan

me pas qejf me shku m'plazh... dhe me duket e natyrshme te t'kontrollojn ke veni me t'carmatos kallepin e dinamitit. smiley

vigjilence ne maksimum lol

Vdekja me vjen prej bikini te tille (tha R. Qosja)

thene ndryshe, vdekje e amel smiley

ne jemi hot,te djegim fare.po fare ama

Mund te gjejme ndonje diciture per ata fshataret qe shesin fiq te shkembi i kavajes por kjo foto te shperqendron shume...

 

Patrullo moj nuse e re,me fishekun ne fole...

cifutja e toledos

Too sexy for my gun smiley

bido, 

u shove, por nuk u harrove..

Topi dhe G@pi te vrasin njelloj.... smiley

Always use protection!!

This is how to overcome a fear of sex...

sa me fat disa vende... gjithe ajo 97 dhe asnje femer nuk doli ne Vlore kshu me kallash..

 

ahaha dicitura me e bukur deri tani. liqen, une sugjeroj se ne mjedise private e kane provuar smiley

Kjo goca luftoka me prapanice..smiley

femra eshte arma me e rrezikshme e djallit smiley

Femra more bir femra...mor po sikur ta dish qe do te te hedhin ne nje kazan me zift te valuar...prape te ben t´i vesh nga prapa. Femra more bir femra.... Shegat qenkan goxha pela...

Erotizmi i femres eshte arma e saj me e mire dhe me e lige smiley
 

T provoj i here keshtu tape me gjet dicituren: Vibratorit i bien baterite shpejt,ky eshte me bresheri smiley

Ose kjo tjetra: Provoje e i afrohesh te dashurit tim po ta mbajti cica smiley

gun ho

shprehja korrekte eshte "gung ho" po pranohet meqi perdoret gjeresisht dhe bagimisht si "gun ho" smiley

sa e pashe me erdhi ne menje batuta;ktu paska material per fotaqin smiley

ca behet kshu nuk lejohen armet ne plazh se prish atmpsferen shplodhse. lerini armet ne makine kur hyne ne plazh ju lutemi shum se jemi me kalamaj

Aha e shof qenkan cifut duhet te keni kujdes nga kojo race se si duket jan te rrezikshem te presin ne bes dhe te bien pas shpine. me mir larg cifutve

Probably th best beer in th world?

Carlsberg doesn't do war , but if we did it would probably be the most sexy war in the world..

p.s. per ata qe kane pare reklamen e Carlsberg e kuptojne...

 

 

kam q.. nje palistanez thot kjo me automatik, sa t'madh e kishte.. iii me verte ee smiley

kam njè shoqe izraelite, nè qershor vinte nè leksione me bikini apo brekushe! smiley

baywatch made in Israel!smiley  

me ''uzi'' mbrojme jete njerezish...smiley

Don't fuck with Israel smiley Shalom 

Seks dhe vigjilence smiley   ose   Pushka per armikun, vegla per mikun smiley

smiley

+1 

Keshtu eshtu kur ne kohe te veshtira gjendesh i rrethum nga t'kater anet nga bojehoxhja, dhe i vetmi lluks eshte deti mesdhe. smiley

Ket' gocen do ta marrim partizone.

Pertej dicitures, ata pasagjeret e fotos, po ti shikosh, nuk i ben pershtypje fare. Edhe per mu qe jetoj ketu prej dy vjetesh, nuk me ben me pershtypje kjo lloj skene. Ne fillim me bente te mos ndjehesha rehat, po ka situata te tjera me te cuditshme me IDF dhe armet sesa kjo, keshtu qe kjo foto tani me duket normale. smiley Eh cfare nuk meson njeriu nga kjo jete.

E vetmja qe me ngre nervat eshte kur jam ne checkpoint, dhe vje ushtarja me "police" glasses me bluzen ushtarake teper te hapur dhe te kerko dokumentat smiley Se ca dokumentash eshte tu kontrollu ajo, hajde mo merre vesh.

hot really hot 

Nga para bëj ç'të duash nga prapa kam kte mikun.

kesaj i them une.."To Serve and Protect"

e kam klikuar te pakten 10 her kte teme

bam bam bam bam

pushken e kam

plot me fisheke

kush te m'a preke...smiley

Izraelianet jane te bukura ne pergjithesi.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).