26 Komente

më pëlqejnë shumë.

gezohem dr.amasmiley

artiste

Projekti ben mire te mesoje fjalen "bliss" para se ta perdore... ? Do te ishte fillim i mbare... 

pres te ma mesosh ti zotrules.

Te lezetshme keto punime artistike. Ngjyra vibrante qe duken si vallezime te dlirta ne uje. 

Ja nje koment prej artisteje..smiley

Enka si gjithmone shkelqen, ndac me aparatin e saj, ndac me dockat e saj..smiley

ju flm milingona dhe ketlinasmiley

Enka, a mund te thuash dicka ne lidhje me projektin, nga je frymezuar per te krijuar dicka te tille?

milingona te vjen keq nese te ngjis ketu shpjegimin ne anglisht qe kam bere tek faqja ?

`I had created come fused glass shapes in 2010 and took their pics afterwards.At the same year i played with one of them making it look as a negative.It looked really psychedelic in my eyes. Yesterday i decided to re-play with photos of those fused glasses of minesmiley I re-saw different substances,structures,worlds in each of them.So here`s the final state of this visual trip of minesmiley`

Ah. Ku s'ju vete mendja ju artisteve smiley flm per shpjegimin smiley

te lutemsmiley

Te lezetshme. Pak psikedelike. smiley

Te lumturuan, e? smiley

pashe xixellonjat ne qiell smiley

Ka nje gje shume frymezuese formalizmi yt. Urime dhe flm qe i sjell. smiley

Flm Finsmiley

me pelqyen ngjyrat ...shume jete ne harmonizimin e tyne..bravissima

flm Zanasmiley

 

 

gezohem qe te pelqen Fiqirismiley

Shqiperia paska hy ne Europe perderisa ne dilkan flamujte blu me xixa smiley

Une e dua shume fotografine tende Eni (por ti kete e di smiley ) Dhe rralle kam pare dike te fotografoje nje qytet (Stambollin, ne rastin konkret) siç e ke fotografuar ti !
smiley 

 

Gezohem qe te pelqen Stalkersmiley Stambolli han buke vec.s`me del nga mendja fjala qe ke thene ti qe ne Stamboll nje njeri e jeton jeten 1000%smiley

gje e vecante sidomos kur thuhet nga dikush qe jeton ne Paris, nje qytet tjeter legjendesmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).