Reisi i Klanit sapo njoftoi se mbreti yne i madherishem brenda nje muaji theu rekordin e vet jozyrtar per here te dyte ne gare me veten per not.  Lajmin e pare nuk e kisha pare ne tv por ne media kisha lexuar dhe komentet e ndryshme tallese se mbreti yne nuk di not. Mbreti dhe shpura e tij kishte marre masa per te mos lene keqkuptime kesaj rradhe, rojet ishin larg dhe kamera fokusonte here pas here nga larg dhe afer te madherishmin duke notuar.

Lajmi ishte rekord jozyrtar i te madherishmit. Kur behet ky rekord zyrtar?

Me vendim te parlamentit?

Edhe sa kohe do qeveriset ky vend nga nje paranojak e bande idiotesh?

34 Komente

kjo ishte nxehja per garen e madhe qe do te mbahet ne 2013 ku priten dhe thyerje rekordesh boterore ne sportin e notit ne kuti te votimit! aty do te shpaloset talenti i vecante i te madherishmit, si dhe puna stervitore pergjate gjithe ketyre muajve. perballe kryetarit te opozites qe sport te vetem praktikon terheqjen e kokaines dhe vuajerizem hallatesh ne plazhe 40 vjecaresh vanitoze, forma e shkelqyer e te Madherishmit do beje diference te dukshme dhe mbreselenese!

S'merni vesh ju nga noti! smiley

Po c'not mo,thjesht pluskon mbi uje,ose me keq ,mos i ka hipur ndonje polumbari mbi kurrizsmiley

tri ore ne uje ....smiley

Aman,shpalle,se do jemi shume krenar dhe mbase e marrin parasysh evropianet dhe na fusin ne BEsmiley

Loch Ness Jon Monster:

 

(TM PF-ja)

Me pelqen qe partia demokratike e klasifikon rekordin si jo zyrtar. Sikur rekordet e tjera jane zyrtare, pjese e detyres se tij.

He mo se dhe Blendi yne kishte ndenjur 214 minuta ne uje! smiley

He mo se te bregu ka ndenjur... te uji qe i ka lene Shqiperise. smiley

ne te nejten gjatesi vale idiotlleku me klanin kur sjell ketu postime te kesaj natyre e adminet i publikojne.Ka nje aresye qe Berisha do te notoje gjate kudo qe ta kete kokrren e qefit,ne presidence,kryeminstri e PD....

Jo notoje, por pluskoje zana. Ai nuk di not thjesht qendron ne uje duke e ndotur ate me jashteqitjet e tij qe ne dhe brezat qe do te vijne do ti kujtojme gjate, sepse jane te infektuara me virusin e malokerise barbare.

Buall Mavria do dilte me mire nje tranier noti per kalamajte, se sa kryeminister. 

O Pjer, nuk e kuptoj se ça problemi ka Monda me ty! smiley

O ca me t'thane une ty tjeter, mer marak. Kur kalon rruges sime e m'pershendet, m'i fal jetes kaq gzime je maraku vete. 

smiley.

Ktu siper, maraku i dyte i bi qi t'jete dashnija. Dhe kte gja po ta thot nji shkodran. Idk if you (can) make the connection! smiley

Gabim Titulli,duhet te ishte Naltmadhnija e TIJ i Pare i Madherishem !!!

Aferim Naltmadhnia!
Para disa kohesh, kur i ta te fiket, gazeta Tema, Shekulli sajuan ca skenare te kobshme (larg qofte) te kryeministrit. Lol Naltmadhnia eshte salutist, nuk pi, nuk tymos. Bast qe ka per t'ja pire kafen Edvin Rames, Koco DopioK dhe Mero Bazes. Ketu do te jemi. smiley

Papapa, ujk per moshen, vitet tutje - ky tehu. smiley Do kete pire patjeter gji nga zanat e maleve. Po cfare stili noton njehere? Pash apo flutur? 

fleksibel.. not te perzier...  pershtat  stilin sipas tallazeve qe sjell deti.

nuk eshte tullumbace. smiley

aaaa, dmth. kur eshte deti i shtruar, not qeni Sala? Me keto ritme qe e ka nisur ky, prite kur te ece ndonje dite mbi uje. smiley

Pashi o per vizjonaret me ide te qarta qe shikojne tutje, ndersa flutura eshte per ato energjiket te cileve nje dashnore me shume nuk u prish pune. Naltmadhnija bon not bretksose, stil komunist. Sidoqofte, nuk perjashtohet ndonje 5minutesh pash sa per ti rrejt menjen Lirës (keshtu e thrrasim ne Mamen Mbretneshe).

 

Per te rrejt mendjen eshte delfini. smiley

Lol nfund te fundit, mjafton te shkruhet nje check $100k per Xenin, dhe u kry puna. Lira bi dekun per çunin, si tgjitha nenat pastaj.

i bardhë është, i bardhë. lëreni të marr pak diell, i shkreti!

smiley

Paska qendruar ne uje ne gjate se nje cope m... ky smiley

Pastaj te gjithe diktatoret keshtu kan bere. Edhe Mao notonte. Putini gjuan,etj.

Nje pyetje kisha une, po Edvini a di not? Se ne breg te detit e kemi pare duke ecur po jo ne uje.

Shko burri i botes e ban nje cope m... ne uje dalin 10 te menqem e dune me pastru ujin. Po sikur mos ti pirvni fare fare keto lajme sikur ti injoroni totalisht mos ta lodhni popullin opozitar me budalliqe te te tilla para kohe ( 2013 ) , nuk do ishte me mire ?!

Idea e notit eshte qe te perceptohet se eshte mire me shendet. Ne cdo rast eshte cmenduri te rrish kaq gjate ne uje, asnje mjek nuk e rekomandon.

PS. Sipas nje te njohurit tim ne struktura shteterore, eshte njeri me paruke dhe kapele qe futet ne uje ne vend te Saliut. 

Nuk eshte çudi.Cdo diktator e ka nje sozi.

e ka nga prostata...prandaj rri aq shume ne uje

Qe ta ngas llafne,Fatos Nano notonte shkelqyeshem.E pat filmu klani naten,ne ato momentet e harlisjes se tij kryeministriste.

po jo mo jo po do tu tregoje njerezve qe te mesojne not ngaqe do shkrihet bora nga glloball wormning, njesoj si me kinescen, e kemi largpames dullen jr ne

komiteti Olimpik Ndërkombëtar ka vendosur që për lojrat e Rio-s të shtojë disa sporte tê reja .Komiteti olimpil shqiptar KOKSh a KOSh ka propozuar sportin e qëndrimit në ujë (thellsia 2.5 m) sa më gjatë pa bërë shurrën dhe pa notuar me shpresën e vakët se Naltmaidhimi do marrë medajle ari.

*

*

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).