Drejtoria e Turizmit & Promovimit të Qytetit shpërndan buletinin e përjavshëm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet më të rëndësishme kulturore - artistike që do të zhvillohen javën e ardhshme në Tiranë.

NË NUMRIN E RI TË BULETINIT INFORMATIV “TIRANA KULTURORE” ndër të tjera do të gjeni:

Ø Piktori  Helidon Haliti ekspozon në GKA

Ø  "Bunker Fest" mbahet në Pezë

Ø  Eurobasket 2013:  Shqipëri –Zvicër

Ø  Shqipëria në miqësore me Moldavinë

 

Për më tepër informacion klikoni ketu: 

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit të Qytetit, e cila ka për qëllim promovimin turistik të qytetit.  Për t'u regjistruar apo për të promovuar aktivitetet tuaja në  “Tiranën Kulturore” dhe nëse keni pyetje, shqetësim, ankesë, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani në adresën: tirana.kulturore@tirana.gov.al

 

1 Komente

Kjo e Zvicres ia vleka smiley welldone Tirana Kulturore smiley 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).