Siç morrem vesh nga media, trupat sampiste te ruajtjes se Buall Mavrise, dhunuan ne menyre skandaloze, dy ish te vuajturit e burgjeve te E. Hoxhes. Kryeministri i vendit, qe eshte deklaruar se fundmi kundra E.Hoxhes, a do te ndermarri ndonje veprim ndaj dhunuesve, ndaj trupave sampiste xhelate, apo do te rrije si i dhjere siç ka ndejtur ne shum raste. 

5 Komente

po pse mo Pjero, vetem ata te dy vuajten ne socializem.. po ne te tjeret?smiley

nejse, une them qe sdo denohen.. por mund te dali edhe barazim xhanem..smiley

Shume i ashper ti Pjer, Ai i pushoi nja 20 cope blu PD*

*Serial televiziv policesk me nuance te theksume bluje...

kur të dënohet admini qi mla 1 faqe koment për Bamën si dopjo 6shtën

Pjero,une mendoj se do rrije i 10-re sic ka ndenjur ne shume raste.

Keshtu mendoj dhe une Brado, mirpo ai hajvan nuk e kupton se sa vlera/pike i ka ule vehtes se tij. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).