Dua te ble nje gift card online per ne Shqiperi. Mund te ble dhe ketu nje Visa gift card dhe ta nis me poste, por kam frike se do ta hapin zarfin pa arritur ne destinacion (mgjt nuk e jam e sigurt nese Visa debit cards funksionojne ne Shqiperi)

Dhurata eshte per nje femije te vogel, nga amazon nuk kam mundesi te ship gjera te medha, pervecse rroba, qe jane te lehta. 

Faleminderit per pergjigjet tuaja!!

11 Komente

ca do me ble tamam ti lal ?

ee per lodra eshte i cike hall, se nuk ti shippin ne albanistan.

une per rraqe, dmth rroba apo maximumi rraqe shpije kam eksperience, por ke lodrat skam eksperimentu, edhe pse besoj qe nga ebay vjen cdo gje, zgjidh ndonje shites me reputacion te mire, mundesisht ne evrope dhe blen kollaj. Posta shqiptare eshte excellent, te sjell cdo gje me korrektesi dhe ne kohe, mjafton qe pakoja te mberrije ne tirane shendoshe e mire smiley

coj lek..ne zarf.

mos ki frike se te vjedhin ne poste.. posta shqiptare me vertet me ka habit me korrektesine e tyre. gjynah qe vazhdojne te vuajne nga fama e keqe e viteve te shkuara. Per Tiranen flas, se per te tjera vende nuk e di.

 

 

Korrekte, posta shqiptare, mbase ne Tirane, po ne rrethina, aspak. Se paku, 2 pako te miat, te derguara atje, s'kane mberritur fare  ne destinacion, sidomos keto 6 muajt e fundit.

 

Posten shqiptare e kam perdorur per pako te vogla, me rroba, vitamina, kartolina, dhe ka qene gjithmone shume mire. Po te fus leke ne zarf me duket sikur po ua jap ne dore smiley

Wire money! Simple. Gift card thote kjo. lol

Dergoje me poste. Posta Shqiptare ka ca kohe qe eshte bere goxha korrekte me dergesat.

Per te hequr cdo dyshim, kur ta dergosh me poste bej nje siguracion te thjeshte (kushton relativisht pak) te paketes qe do dergosh.

Nese pas kesaj ke perseri dyshime, rrofte Western Union/Money Gram.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).