Drejtoria e Turizmit & Promovimit të Qytetit shpërndan buletinin e përjavshëm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet më të rëndësishme kulturore - artistike që do të zhvillohen javën e ardhshme në Tiranë.

 

NË NUMRIN E RI TË BULETINIT INFORMATIV “TIRANA KULTURORE” ndër të tjera do të gjeni:

Gjallërohet jeta artistike në Tiranë

Peza pret  “Bunker Fest-in"

“Berberi i Siviljas” shkon në Apolloni

 Shqipëria pret Qipron në “Qemal Stafa”

 

Për më tepër informacion klikoni ketu: 

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit të Qytetit, e cila ka për qëllim promovimin turistik të qytetit.  Për t'u regjistruar apo për të promovuar aktivitetet tuaja në  “Tiranën Kulturore” dhe nëse keni pyetje, shqetësim, ankesë, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani në adresën: tirana.kulturore@tirana.gov.al

 

2 Komente

Peza pret  “Bunker Fest-in"

“Berberi i Siviljas” shkon në Apolloni

 Shqipëria pret Qipron në “Qemal Stafa”

 Hipoliti shkon ne shkolle

Fiqo pret floket

Sa mire qe opera Skenderbeu, eshte nje nder 20 operat e mbijetuara te Vivaldit (dhe pse e gjymtuar), nga 90 e ca te ketilla.smiley Do ndjekur.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).