Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë.

14 Komente

Versioni 1: grupi i "kokëpalarve" (socialistët) zjarrvënës vrojtojnë masakrën e veprës së tyre, djegjen e pyjeve.

Vesioni 2: shokët e Çimit pozojnë në prag të montimit të turbinës së hidrocentralit "Ilir Meta"

Berisha peruron tunelin Rreshen-Kalimash.

"Rrota"

operacioni sekret ''centrifuga''.smiley  ne proces te plote..

ose:  menyre e re e transportit ajror..

"Rrota me te medha se tek Peshku Pa Uje, s'kam pare ndonjehere."

Si koincidojne gjonat o Hu. Sa e bona ket foton e puntoreve tu ly i "rrote" ne mu kujtove ti. Vi ketu dhe te gjej ty tu ly rrote.

Aksi i kodosheve dhe rrota e historise...

i ka marre rrota e historise!

Mjaft bete sehir, filloni vrapin se ju hoqi nga puna CEZ-i, dhe kesaj radhe ne nje drejtim!

ne besojme ne shkence!!!

hidhu te shpëtosh!

Arritjet e njerzimit me Hoover Dam para 70 vjetesh frymezuan Salen te shesi Alb-Petrolin sot. Ata krijo energji, ne shit energji, ne fund te fundit se mos na duhet per veten tone.

 

 

Nothing's gonna stop us now.

Ne, në gojë të humnerës, hedhim valle!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).