Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mire.

67 Komente

Ha...ha.... " Mos u merzit ".

"Ka mor fund i shkreti"

Take it easy.

He, he, kujton se jam piktor...

ose: u pajtuan.....

Ose: po puna e komisarit (hatërmbetjes) ishte lojë more ha ha ha ha.

ose, nga gurra popullore...(gjitonen qe kisha prane)

pse ma mban koken menjane,
sikur te kam vrare babane...

Shih si ben akoma si hatermbetur! Xhan, xhan, jemi shoke...

smiley

Direkt me kujtoi kete Oh You!

Karma is a bitch. smiley

Sheh Luli rrushin e piqet! 

don't hate the playa, hate the game!

"Hajt pa e shoh qe do e rregullojme ne te dy..."

Luli: "Un te qeeva hallen, ti me rrujte pallen Andrea". 

"po sikur ne te dy.... - cfare ne te dy? .... po ja......

thon qe vetmia i afron njerezit smiley

 

Ca pika shiu rane mbi qelq...

smiley

jo joo...se me duhen shume zinxhire pastaj......

Fap me sy, fap me qepalle...

Luli: I love u !

Luli: Koke qeros do behesh edhe ti Edi mos u merzit smiley

Dash Peza : Mos u krruj shume Lulo.

Luli: "Mblidhi sa te duash buzet; krietar jam vete tani. Te rrofte gjatesia ty se ta futa paq. Mos e prano po deshe!"

Rama: "Ehhh, ec duro edhe p... e Lulit te vocerrr tani. Po ik mor Lul se te ishte per ty te kisha ngrene me buke e djathe, po c'ti bej atij tjetrit qe ..."

Basha, Lul: sss ssss smiley

Rama: O Murato, ca the se i bo ketyne qe u fishkellejne meshkujve ti?

Basha, Murat: Pa me lej rehat se me duket se se kom cunin tem...

Basha, Lul: sss ssss smiley

Luli; pse ma mban koken menjane , oo po ti i mjerii

"Fotoja me e shpifur e vitit"??

Dikur thoje: "Te fala Sandrit", taniii.... . Mjere ata qe besojne ende tek ty.

Ej, mos bej sikur nuk m'shikon.

Luli Edit : He he a po ma rrun tani !

E madhe e madhe fotoja smiley

Kostumi i Edit eshte shume i bukur. Fiks per stinen.

Ai i Lulit me vija i shemtuar. Nuk shihet me sy.

"Hi hi, tani qe leviza nga vendi do kujtone se pordhi Edi smiley"

Mua me duket se po e shikon sikur do ta gjuaj Edin por qe ketij nuk i intereson. smiley

sss sssss, o yllo, ta hongsha mjekrren ta hongsha....sss ssss o yllo smiley 

Nga larg dukeshe tip i shendoshe po ne fakt e paske pas barkun te mbushur me skenare homoseksuale me shume s-ra. smiley

E ktheve koken e smiley te dashka shpirti ca ss-ra. Can't help u bro.

Vallaj keto te gjuajturat me s-ra s'i mbaj mend. Me psss-ra po, po keto sss-rat me ca me kujtohen ishin pasthirrma napolonluajtese, jo femradukeecurgjuajtese.

Not that I would ever use them either way, I was kalama i turpshem, tani ne pleqeri po me del avash-avash ndikuar nga paciperia e peshqve, si fjala vjen Tushja qi ul cicat 'aksidentalisht' per te pare sa vajti ora.

Lulezimi: Sado tmi sajojne mua votat spo e gjejne dot ate ilacin qe te ma heqi kompleksin e inferioritetit.

smiley Paska gjet kollaren e Edit ne zyre smiley

Luli sheh nga e ardhmja!

mjere ne per te tashmen e te ardhmen thuj!

po ti re

emigrove prape kshuna ?

smiley

Jo mi jo!

Thjesht shkova me pa kombtaren dhe bona nji xhiro knej ka lagjia vjeter me taku robt. Ke pa tina qe ka budallenj qe i merr molli per mu.

Qe te te shifsha dhe me TKZ ne mes te Lucernes nuk e prisja Guce. 

ma niz i cik ...tha Rakipi ...ta pime nga i cigare dahon . Per ket qe iku kotdhe per ket qe ka ardh kot !

Lulezimja: Je yll o ish...!

Edi Rama: Hajdut, s'e dija qe ishe edhe gay!

Kur nje Ex terheq per Sex smiley

Llastime plakash smiley

Pash zotin ça e keni vu ne krye te faqes ,sa kalon te ppu del Rama aty si krykar....bajeni pak ma te vogel......smiley s'ka diciture me pershkru momente ngazelluese te kesaj natyre....

Mos m'bo mu si i veshtire,tash!smiley

lulja : te ta fus dhe pak  smileysmiley pak fare smileysmiley 

edushka : haha e ke fut ne uje te ngrohte haha

Me ta thon si me ta thon, me ta lyp ma kishe dhon o Edo !! ( dhe Edi që bo si i vështirë, qyqaaa)

Nuk eshte fotografi per diçiture.

Basha 

Basha ne kete fotografi nuk shikon Ramen, por fotografin.

Rama

Krahet e kryqezuar e te vene perpara tregojne siklet dhe nje lloj mbrojtje. Kete e perforcon dhe levizje e buzeve. Nuk duhet te jete ne "tokat e veta".

Por me interesanti ne kete fotografi eshte ai mbrapa Rames me cigare ne buze. Fytyre tipike dallkauku. 

do i kesh syte tek a cift ti smiley

sy te pa politizuar

Basha ne kete fotografi nuk shikon Ramen, por fotografin.

Kush të jetë vallë fotografi, që na paskërka kaq "konfidencë" me Bashën?

smiley

Por me interesanti ne kete fotografi eshte ai mbrapa Rames me cigare ne buze.

Si,nuk njef Yllin,Ylli Rakipin?! Boh ca injoranti! smiley

Jo vetem ate (qe tani po ja mesoj emrin), por dhe shume te tjere. Ka gjera te tjera shume me interesante per te njohur smiley

Do me beni kakerdhi...do me beni ...smiley!!

'hhhh ''po ne do fitojme'' smiley

ktu paskan nderru rolet

Pak me e madhe...

Luli; He he, ta morra ne kthese, por mos u merzit. 

Edi; Ta tregoj ne 2013 une  ty. 

Dy Kambere ne nje dere!

Nje koke mbi koket..

S'ta kam vjedhur votën

unë ty me revole,

pasi shpesh më thuaaa

se jaaaam Al Ka-po-ne.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).