http://www.shqiptarja.com/home/1/as-100-...

Duke lexuar kete artikull me vjen vetiu te mendoj se nuk ka si Meksi, antare apo ish antare te pd, jo per albumin po per qendrimin. Pse edhe nese ka apo njerez qe i perafrohen disa qendrimeve perfundojne si spiune, lakej te ulet, bukeshkale ... Epitetet vazhdojne.

Por valle pse s'ka njerez qe mos te kene ngerdheshjen e ulet prej sahanlepiresi e nje ftohtesi te moralshme ndaj kryeministrit tone?

505 Komente

njet tavarish, meksi plus katër breza të kyçen këtu, thjeshtësinë në  alpe*

   për numër e cilësi komentesh, kurrë nuk kanë për të tejkaluar në këtë pellg.

* përfshirë masakrimin e adminëve të kohës..

 

Profesor , te lutem , e di qe u ben zbor , na i boj dhe nja dy dite hallall smiley

xhaxhi Mekthi - kur do dalesh ne penthion?

natën e mirë të dashur miq

Ka por nuk duken .

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).