Po kjo si shpjegohet?

 

Fotot janë marrë nga një blog norvegjez.

15 Komente

plako po thuaj dhe dy llafe me shume jo vetem si shpjegohet... ku qysh tek?

Pamjet flasin vete, s'di ca te thuash ketu, edhe kafsha e paston vendin ku rri.smiley

po c'te them, kur pashe ate croissant Belino na u zgjuan kujtimet e vjetra pastaj shih e shkruaj i thone ketij muhabeti

Nuk eshte faji i njerzeve por i pushtetit lokal dhe atij qendror. 

pse shteti u thote njerezve ti hedhin plehrat vend e pa vend?! 

Mua s'me dalin fotot.

Mu hala nuk me dalin keto foto? Si shpjegohet kjo?

wow

per turp

Jam mëse i bindur se kushdo që shikon pamje të tilla thjesht i vriten sytë kontrasti... mbase, tek tuk , edhe ndonjë llambushkë në cepat e errët të memorjes që i thotë se dëmton ambientin (dhe kaq, mjafton!) dhe shëndetin e tij (dhe kaq , mjafton).

Cfare te bejme ,na mbyti bolleku.

Pse nuk i shohim dot fotot?

 

po ketu e shikoni?

nuk shihen fotot ?...e cuditshme...po edhe kjo norvegjezja ku vajti e i gjeti keto pamje kaq mbreslenese.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).