7 Komente

t'ka marr malli me gjujt për çifte tafuto ?

I ka drejtuar ciften makines se google streetview

Keta kishin nje makine shume te lezetshme! E pashe ne Torino tek bridhte verdalle neper rruge dhe me kapi gazi e aty deshirova te punoja shofere tek ajo makine. Po pastaj, pashe trafikun e makinave, (une isha ne kembe) dhe hoqa dore, e tepruar! smiley 

 

Ka nja ca muaj qe eshte bere dhe per Belgjiken. Ti shkruan adresen dhe kamera horizontale, te çon tek adresa. 

Google Maps ne Shqiperi ( Ne Gjirokaster)

Nisu nga sheshi i Cercizit, mer kthesen te zjarfikesi djathtas, ura ne lagjen Zinxhira eshte njekalimshe, sa ta kalosh uren, te pallatet e rreja anash ish embeltores do ngahet rruga aty mba djathtas, ne fund te kodres te rrotullamja ku ka qene stacioni per ne Krodhocë kthehu majtas, sa te kalosh zonen industriale e te vesh te ura e lumit, eshte karburanit i Kaurit, aty kthehu djathtas, do hecesh nga 5 minuta kalo spitalin dhe uzinen Metalike, te pallati i sportit, futu te parkingu. Ne katin e dyte eshte bilardua e Shanes.

Si tha ai mjeshtri?

kur gjindem ne nje rruge pa tabela dhe pa numra, e di egzakt se ku jam! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).