Jam i befasuar prej fteses se bere kolonelit ne lirim, Myslim Pashai, nga stafi i pergatitjes se axhendes se zonjes Klinton ne Tirane, per te qene i pranishem gjate fjales se saj, drejtuar parlamentareve tane (dhe jo Parlamentit, sikurse e artikuluan tere lajmet e medjave tona).

Myslim Pashain ... pse xhanem ?

18 Komente

Ndoshta ngaqe e ka emrin myslym, me kete do ta tregoje amerika qe nuk eshte ne lufte me boten islame, po me terroristet vetem, smiley

Po vetem ne Shqiperi nuk ka vleresim per ushtaraket ne lirim, e aq me pak per ata madhore, kur e tere bota i quan nje vlere kombetare, i vlereson dhe i paguan per te dhene mend.... E ata respektojne vlerat e tyre edhe ne shqiperi, tregojne standartet e tyyre edhe ketu.... e ca me teper kur ish ushtaraku merrret dhe me politike....

Kurse une mendoj qe trajtohen me mire sec duhet biles.

A ka mundesi me na dhone nai shembull per ket trajtimin "me te mire sec duhet" ???????

po se u tregoi vendin grekeve dhe salinjve,prandaj.

te gjithe e kuptijne se ne shqiperi do te kete ndryshime rrenjesore.  jo shume larg koalicioni pd-ps-lsi do te jete opozita ne shqiperi.

ka edhe emra te tjere si psh sali ,qe mund te mjaftonin per te treguar qe amerika nuk eshte ne lufte me boten islame,por pro-serbizmi i tyre eshte shtetesues per ameriken.

sh. mire

ca te besh, ishalla vjen Clinton nje-here ne vit ti vere ne vije gjerat per ne, se vete..aha

p.s. anglia s'e rru fare per shqiperine lol

Mendoj sepse eshte i angazhuar te nje parti e re, Aleanca Kuq e Zi. 

Myslym Pashen, Bamir Topin, Ina Ramen, Igli Totozanin, Kreshnik Spahiun etj etj i ka ftuar Ambasada Amerikane.

Duhet dhe Myslymi,jo vetem Pashai por edhe Peza po te ishte e mundur.A e kini pare se si i drejtohet popullit ne mitingjet e AK-se dhe se si e ngre gishtin perpjete si Enveri?Ja pra,per kete duhet...

po avokat Ngjela ishte i ftuar?

 bukur!

Pse Pasha , po eshte Qeveri gjitheperfshirese mer daje.

po pse nuk me "perfshiu" edhe mua?

Po aq o vlla ze salla.

Ambasada pa ca lesh qeverie.

Kjo AKZ-ja na daltë për hajër. 

Kjo tregon qe ai, ata, jane bere faktor politik ne Albanie. 

Grava Logjike e thjeshte .

Ambasada ndoshta ka kerkuar qe te perfaqesohen edhe Forca te reja Politike te skenes , qe po tregojne se "kane Integritet ". Dhe ketu ceshtja e emrave u eshte lene ne dore vete atyre . Kuvendi vetem ka regjistruar emrin ne Ftese  me "dashuri te madhe , per gjithperfshirje " smiley

Perse Pasha - simboli i njeriut me Vlere nder shqiptaret ne keto KOHE ? Mendoj se eshte nje "karshillek " i zgjuar i AKZ ... Dmth Ata qe do te vijen ne Pushtet jane Partnere serioze te AMERIKES por nuk kane te bejne me Sharlatane Karierist e antishqiptare si Dylqinjat e klani Berisha . Te pakten KAQ dallohet si mesazh i AKZ . E vertet eshte qe pak vlere ka per Klinton , por ata qe lexojne si specialiste edhe amerikane me kete rast , e  kane Llogaritur dhe duhet te jene te vemendshem . Berisha do te shkoje para LIGJIT .....

Mjere Vuvuzelet e PPU qe do u dhjesin mbi ate fare Mut Burre Shteti smiley Sidomos Zana shtojzovallja qe nuk do kete ku te shtrydhe Gershetin ne Mriza , me i qetsu dhimjet e plageve te marra  njatij  trimi te Lodhur nder Luftra .....per shitjen e Shqiperise  dhe Percarjen e Shqipetareve !

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).