Me duhet te shkarkoj disa kenge video nga yuotube ne mp3 format per nje aktivitet, te cilat me youtube converter s'po i kthej dot, po keshtu me online convert .

Mund te me sugjeroni nje program (online) qe mund te me bej pune ?

13 Komente

une perdor programin  " a tube catcher "...ku mund te shkarkosh si versionin video  ashtu edhe vetem audio ...eshte i shpejte dhe ne versionin audio brenda nje minute e shkarkove smiley

Ka plot konvertues online.

Ai qe mua me ka pelqyer me shume eshte ky ketu.

Pa reklama, shkarkon cilesine me te mire te bere upload, i shpejte... nuk kerkon email apo budalliqe te tjera.

E testova me kete:

http://www.youtube.com/watch?v=ik2YF05iX2w

Te pershendes me kete rast... smiley

Shume faleminderit te dyve.E nisa punen me programin qe me sugjeroi Mondi,por kjo e Eklipsit ishte goxha me e shpejte.smiley

Wow! sa mire eshte kur pyet,se mbarova pune fet e fet, fal jushsmiley

te lutem, e kemi per detyre te ndihmojme njeri-tjetrinsmiley

kot s'u ka dale nami italoneve si xhentilasmiley

Kujdes se shume nga keto programet qe reklamojne shkarkimet nga youtube kane viruse si my icredibar, ilivid,etj

Ketu ke nje link tjeter per mp4

Une perdor "free you tube to mp3 converter" only ten seconds for every song.

 

Per shkarkim mund te perdorni addons te integruar ne browser...per konvertim dhe falas kerkoni Format Factory 

ti bej nje bookmark ktyre linkseve se do na duhen kur te vij dimri

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).