Shihni ju lutem se sa persona kanë votuar, më shumë se sa 106 milionë votues. 98 përqind e votave janë numëruar dhe për këtë u është dashur vetëm 5-6 orë dhe asnjë javë dhe as disa ditë; atyre u janë dashur vetëm disa orë. Qartazi ne kemi disa avantazhe teknologjike, por e rëndësishme është të ecet përpara me shpejtësi dhe mënyrë efikase sepse kur nuk e bën këtë, humbet besimin e njerëzve

Aleksander Arvizu

9 Komente

të lumtë ale

kshu pra - poshte korrupsioni shqiptar

cfare mendjemadhi !!!

Po ti me ca do merresh pastaj .

Ambasadori amerikan, do te ishte mire te fliste per parregullsite qe ndodhen gjate ketij votimi ne USA, dhe ti lente pordhet me rigon. 

Cilat parregullsi Pjer?

pse me duket mu ky si pordhac? Asnje nga amerikonet qe une kam njoft nuk kane pasur nje sjellje si ky. Cudi si e kane graduar deri ne kete post.  

po skeni faj ju amerikanet se ishte ambasadori shqiptar qe perveshi menget

dhe juve s'jua mbajti e i numeruat shpejt e shpejt

Doni ti merrni edhe meriten ambasadorit tone !

Arvizu be real!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).