Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

10 Komente

s'i punoka sot Sales...buzqeshja

Berisha: Sot me mire s'po flas fare ,se nuk eshte si shqiptaret kjo qe t'i haje pallavrat e mia.

Hilari: Vdes ta degjoj cik live kete Berishen kur ben karagjozin.Te buzeqesh cik me te se ai shiu ma nxiu viziten.

Shum i tensionuar, i tendosur dhe i emocionuar mu duk Buall Mavria mua. Shprehja me e goditur ketu do te ishte; 

Ohh Hilari, me ke bere qull sot qull, s'do ta harroj kete dite smiley

Pjero sqaroje pak kete punen e te berit qull,nga shiu apo....

Sa vjen e po plaket kjo Hillary..smiley

Fuqia nuk korrupton . Frika korrupton !!

ueeee, ç'kenge  ''e  veçante''  kjo....  kujt i kushtohet, çensures se peshkut apo asaj mbareboterore ne pergjithsi?

Edhe për kësi fotografish doni të vendosni diçiturë? smiley

"When you're good to Mama, Mama's good to you."

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).