Ngjitu në makinën e kohës dhe kthehu pas në kohë

 

Kush nuk do te donte te ngjitej, qofte dhe per nje here te vetme, ne nje makine kohe?

Formo daten, muajin dhe vitin ne te cilin do qe te kthehesh pas (ne formatin: muaji/dita/viti) dhe gjej informacione te ndryshme qe lidhen me ate date, si: top hits, filmat me popullore, librat, infot e shtypit te kohes etj, Per me shume provo makinen e kohes.

Udhetim te mbare dhe mos harroni te ktheheni!

23 Komente

rrofsh venusi

Shkoj e nigjoj dhe une Venusin  

 

Cfare do thote kjo,qe ti s'ke ku te kthehesh ?smiley

Ne moshen 20 vjece na kthen dot kjo me siper venus? smiley

Edhe me parasmiley

e ke te kote. ate qi ke humbur 20 vj, nuk ta kthen dot smiley

Jo skam humbur gje ne ate moshe..vite me pas ndoshta..smiley

sa me vone te hapet shishja e veres, aq me mire smiley

Pse duket sikur eshte gjithmone plote? smiley

pyet Venusin smiley

Ketlin,cila kenge ishte ne top hits ,diten qe ke lindur ti ? Po ne tenden ,Spiritus?

smiley

Help-Beatles smiley

Take me back to... the 80s! smiley

Sit fantastik!

Ca gjerash interestorante kishte muajin/vitin qi jeni lindur? smiley

Cool site Venukamuniste smiley

Qenke vetem per amerikonet.Protestojme!

Kjo do na hy ne pune nji dite mbas kalendarit te Mayave smiley

The Silence of the Lambs

 Judgment Day

The Journey Of Our Lives

Defusing the Nuclear Threat. U.S. Air Force photograph of  the world's first hydrogen bomb blast, Eniwetok, Marshall Islands, 1952.

 

 

smiley sa e lezecme dhe interesante kjo faqe. Ne javen qe linda une, populli amerikan degjonte kengen "s'ka trendafil pa gjemba"

Will the hero of 1492 be the villain of 1992? 

 

-----

(më lartë)

interesantesmiley

eshte nji variant i "ca ka ndodh ne kte dite". Ka nja 10 programe per ket gje, nja 2 jane free. Zakonisht i gjen po t'kerkosh per "birthday fun facts"

cdo stacion tv ,kur shfaq nje film per here te pare , reklamon me te madhe "premiere".Ne PPU,a e kishe pare?smiley

nuk thashe gje mi jo, thjesht vura ne dukje nji fakt qe ka lidhje me kte qe solle ti

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).