15 Komente

Paske shku me sy kritiku ne Tirone. 

Perkundrazi. Desha vetem te tegoja nivelin e larte te kujdesjes ndaj klientit qe tregojne disa biznese atje. 

E c*fare tjeter!

* smiley.

mad magazine the idiotical Liam Neeson’s Crappy New Movie Idiotical Originals, Movies, Movie Posters, Liam Neeson, Taken 2, Revenge, Hostage, Action, Discount Choir Robes

perle!

spiderman city..

Nishani uron qe dhe qiejt, te jene te elektrifikuara dhe plot me xhigabajts...

all in one

financial reconciliation in one single point smiley

One stop shop! 

Las Shkoza City

''ne per te miren tuj  mundohemi...

po mire e ka ky, bojkot KFC, tani kemi.......

 

 

 

 

.smiley

smiley

Punova i vit ne amerike dhe i depozitova lek ne banke te shqiperi

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).