Lëvizja Socialiste për Integrim, Albania

99 Komente

Mesazhi?

Me ne budallepsen te gjithe.

Nice one!

I give up!!!

shume bukur ,realizuar shume bukur ,ironi e autoironi.Hiq ate te qethuren e djaloshit LSI...GJetjet e tjera shume simpatike ,carine....Vjazt shume te bukra ,djemte te dhjamosur ne piken e duhur.....

djemte te dhjamosur ne piken e duhur.....smiley

 

Zana, i paske qejf djemte te dhjamosur ti kshu? smiley

djemte te dhjamosur ne piken e duhur.....

bongustaia

  u ftofshi n`myth, me gjithe LSI! smiley

Brezi i ri 7%-shave duke pretenduar kalerimin e kalit te korrupsionit.

lsi = levizja e skrapallinjeve te inatosur

Kjo qendron ne panteonin e kanges shqiptare ne nje rang me shiki shiki jaba smiley

Une them qe urimi i Metes ne fund kur thot hajd gezuar mbaresi e con me lart se shiki shiki jaben.

 

Ilir Meta i LSI...

 

He me Cimo se na cmene ti, Skrapari, Skrapari!!!

Qe, hapi syte, shife ca po nxjerr Skrapari sot!!!

 

liro vari carët. je yll

smiley

Sa i keq!

Boboo! Ishte si gozhde ne tru nepermjet syve.

Berberhanen e ushtrise e kemi me shume fantazi veç. smiley

money making money taking!

 smiley

Video e realizuar bukur eshte kjo.

Ajo me lart jane leke te hudhura kot...

+1

P.S. Pyet Meta per leke?!

S'ka borxhe per te lare pra! Ai ka vetem 7% per te mbledhur!

Pocket change

Oh u perlota.smiley Aman mezi po presim diten te bashkohemi . 

Ishallah jemi gjalle ta shohim.smiley

o sa e bukur! S'e kisha pare kete.

xhib,  po kete variantin tjeter gamgampitbullstyle, e ke pare ti?   e ka sponsorizuar Partia e te Drejtave te Njeriut..smiley

Belul, sa e hapa videon e pashe qe qie nje femer dhe e mbylla direkt. Kujdes se do na hapni namin ne pune sikur jemi maniake seksuale smiley

Nga ana tjeter, stype per style, kjo Sala Style eshte pa rrezik per punen, vetem me pak rrezik per shendetin.

ahaha une thashe se do i hiqte fare ajo smiley 

Ja paska fut Sala. Keto te LSI vetem kan kercy kurse Berisha e paska kenduar, kercyer... te gjitha vete.

Gjynah qe keta te rinj dhe te reja harbohen per ti bere qejfin hajdutit Meta, ketij shqipetari te peshtire qe kundermon ere nevojtoreje publike (nese ju kujtohen e kam fjalet per ato te para viteve 90-te se sot nuk ka me).

Qeshni ju te Shqipnise. Keta ne video jane ata qe ju kane more vendet e punes.

 

Vidioja qe e bukur, sikunder dhe vidiot e tjera qe disa i kishin sjelle ketu, veç sa para ben, kur te ka dal nami si hajdut. Kredibiliteti i Metes ka rene, dhe kjo mbulohet tani me leke, financime. 

Gjithe ata te rinj qe ka andej, nuk gjeten dot dy a tre qe ta benin kercimin me levizjet e duhura. Peribret te gjithe me koreografi, megjithse editimi ishte perpjekur ti mbulonte pak difektet. 

Qashtu!

Kurse persa i perket LSI-se smiley

pioneret e LSI ...

asociim me suksesin e koreanit. smiley

lsi eshte strictly parimore!

Wa...sa origjinale. smiley

...dhe merr 7%-cin

Nuk e pash, nuk dua ta shoh, nuk e kam pare kurre kete kercim, dhe nuk e kam degjuar asnjehere kete kenge. A ka mundesi te mos na e servirni me ZORR kete budallek e histerizem masiv vend e pavend, nuk hap dot radion, televizorin, median online sepse degjoj ose lexoj gangnam style dhe kete fytyren krejt te bezdishme te ketij koreanit..... ZOT cfar bezdie.

Not my taste.  Carry Out ft. Justin Timberlake - sexier smiley

Ah Justin... smiley

dhe une qe e lexova :Ah xhib...smiley

Sic duket te ka xhibi ne goje.

xhibi , te thush noj Sufllaqe po , po mu ? larg e zot.

Fun Fact pa lidhje: ne kulturen aziatike, koreanet quhen te shemtuarit. Jane raciste ndaj tyre. 

Komplet e pavertete.

Paska bo Monika konge , ju kane bo bythet si valizhe

Mona i ka fut nje te hollume mer ti. smiley o bo. xheloz

hollohu si te dush , bazamenti ngelet

kapelja i pershtatet kokessmiley

Kokes se Ilirit vetem ajo tepsia qe pjek buke mund ti pershtatet smiley

Ti ashtu i ke qejf femrat, bythevalizhe si Monika.

Tani e pashe videon, po s'kisha pare as kete tipin e gam-gamit! ca t'thush, kur bota adhuron kete lloj muzike, paskemi marre fund e s'e paskemi kuptuar. 

As une nuk e kuptova domethenien e ketij vidioklipi.Por me kryesorja dhe me e habitshmja eshte sesi kjo muzike kitsch   ka pushtuar boten.Kot qe ankohemi per tallavane tone kur bota eshte e zhytur ne kete tollovi mediokriteti. Eshte trendy ...sepse e pelqen shumcia.Ja nje shembull sesi funksionon tirania e shumices smiley Se mire, kryeministrin  qe e nis diten me kete ritem, e mirekuptojme,sepse  eshte brenda stilit te tij te berit politike  (gam gam stil pra mo ) .Por nuk bej dot lidhjen, dmth kryeminstri a erektohet  kur refreni arrin ne piken "oh sexy ledy" smiley

Shiko kryeministrit, perpos te tjerave i pelqen dhe Lady Gaga, edhe nja ca DJ-sh, qe siç e ka deklaruar ajo cupka, ish-zedhenesja e PD-se, tek Endri i A.S.-se, as ajo vete si vajze e re qe ishte, nuk i njihte. Ecen me hapa galopante kreu, i kompletuar 360 grade. smiley

Kjo muzika kitsch e ka pushtuar boten si nje shembull i muzikes se keqe. Eshte ironike, muzike qe tallet me veten...

ohh..duhet me ju shpjegu ne Gangnam Style tashti, se qekeni idhnu shum loool

wtf

Eric Lander... Mega-direttore Galatico della CambriPetrolCemeTermoTessilFarmoMetalChimica smiley

Gangbang stye...Mental Gangbang!!

o ja q.. nonen

bon koklopa edhe video me paret qe na vjedh neve. ksaj i thojne me te bo dhe karshillek para syve

gangnam leshi.

kta 20 vjecaret e shqiprise kane nevoje per aq shume gjera, se me ka qellu kto kohe ti njof nga afer. po jane gjynah mer, jane shume gjynah me ja shpla trute me dy gangname e dy kacidhe nga ky shk...ata qe nuk ndalet para asgjeje.

jane kapacaitete te paimagjinueshme njerezore, plot energji qe kto qelbesirat me hajdutlliqet, ligjet, rrumpallen qe instaloje dhe inkurajojne, i hedhin tutje. Po mire kjo, po trurin pse jua shplajne fare ??

Ruzhe, te keqen. Po pikerisht pra , leje me shkretetire totale rinine ti, edhe shife pastaj qe edhe sh... ti japesh i duket uje. Normal qe do ja shplajne, se me cfare do e bejne pushtetin ata, me pleqte e lodhur.Po prinderat , prinderat ku jane ?

Ruzhe, mos na prish humorin per fundjave. Mjafton koha e vrenjtur. smiley

Uu  koha xhom knejsmiley

sa o temp? 20C si knej? smiley 

Avash se u dogjet.smiley 

C'o kjo 20 mer, ne Karaibe jeto ti?

Ketu kishte diell paradite. smiley

Kte koreografin do e ket ba Mona. 

o zot çer seksi  smiley

''Të ecim më shpejt,   eshte motoja e  kryesise se LSI  kshu, te bien nga pesha?

Te jene me te shpejt ne vjedhje se si dihet ne jane ne qeveri apo jo, kur te vi shtatori.

ashtu xhan, urt e but e plot tiganin.

kjo qeka si burre e shkreta

e shkreta the ?

qyqja gruje, kjo ca ti shofi syri ja blen xhepi, ti thu e shkreta.

 

shum ngusht e shifni jeten. vetem nga ana materiale.

allahalla paskam fol pa u menu smiley

Ec aty Ilir Meta, ti  ec me blloqe dhe na ben klip gangam, shume telling kjo smiley

Faleminderit nga populli i deleve!

Duhet ndonje e share ketu, por e kam tejkalu cakun e muajit te prapesive te neverise.

Jashte teme, nga California

Ke ndonje te demke zykes, leni keto!

E pra keto blihen  me ar dhe ajar.Safi ! Jo ato qe puprron Lirka

po ca lirke, o Grave. shiko, mbret ishte edhe Xhaba Xhaba te star wars...

http://swimbikerunlive.com/wp-content/uploads/2011/01/Jabba-the-Hut.jpg

Qe ajo e shkrete ka shume damare dihet, por ky, i paudhi,  nga e pati  ate te keqin ?Nga dajot besoj

me prish synin. e bejm nganje dore ne Aqo-te... ne i kena kerku edhe Zogut me u bo mbret... dhe ai s'na e prishi.

Kot nuk thashe ...nga dajot

thelle ne malet e skarparit 

lindi burri i vatanit smiley

kush i qan hallet e mija 

Ilir Meta dhe  LSI-ja       smileysmiley          

 

Monda,  ta lumsha !Rofsh, rofsh! Kom dite qe vetem lexoj ketu ne ppu.Eh hashee ja po futem dhe une me notua, mbase kushedi bo vaki dhe ja thyj rekordin

Po ka turp ky Ilir Meta, koklopa qe na gfurret kshu? Ka drejte alba  dele ina

Ishte njehere e nje kohe Ilir Meta per Skraparin dhe Skraparllinjte qe e mbeshtesnin ndersa tani nuk e duan me , dhe ato vote qe ka mare ose do te mari ne skarapar i ka te blera me leke (50-100 mije vota) ose ata qe i ka futur ne pune. E ardhmja e skraparit eshte skraparlliu tjeter Fidel Ylli !

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).