Rastesisht u njoha me historine e treshes Alba, Arti dhe Tringa.  Mbasi qesha me keta fillova te mendoja per moden e re te hakmarrjeve. 

Video Alba

Video Arti

Video Tringa

He bre rinia apo keshni ndopak?

8 Komente

Cudi,shume e perhapur kjo lloj hakmarrje ne Kosove.Gjen masivisht video te tilla te hedhura nga shqiptaret e Kosove

cfare degjenerimi dhe papergjegjshmerie! 

eshte mode e vjeter kjo!

Veq me mujt me nxhall edhe niher ENVER HOXHEN , skisha dasht tjeter.

· 18

 

car jane keta breza xhastin biberash!!!!!!!!

po sikur ti beje njefare perkthimi, tip subtitles, mbase dhe do qeshnim..  une pak kuptova per vete..

Po kjo asht lojë ! Kush asht "aktruesi/ja" më i/e mir.

Dmth, asnje nga ju me siper se paska pare videon e tringes?

Shume poshte paska rene dhe peshku qe sjell gjera te tilla.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).