Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mire.

35 Komente

Gorxhezli-gorxhez! (Persa i perket idese) lol

BLIJE CANTEN OSE LARGOHU !

Njoni bo fushen e flamurit blu, ky bo shqipnjen pink!!! Hajde merru vesh.

This eagle is brought to you by LGBTQI

mua me duket  e kuqe shqiponja ketu...smiley . nuk e di por ndoshta e ka fajin kompj. im..smiley

hahahaha!!

get rich or die trying!

vi(r)ole(n)t

Akoma do vjedhish more?

and who the fuck is he ?

se spo e njof mutin

Joe Pesci ruzhde! filmi Home Alone, me Kevinin qe i vijne hajdutet per krishtlindje! ky eshte nje nga hajdutet funny

oh right !

fuck!

po mendoja mos eshte nonji nga kto hajdutat kokopalame tane te politikes.

qenka montazh i papame then.

hah

thank you

mirëjamit iu duk si djepardieu. do ket kërku shtetsi shqiptare mendoi

Po sa i ngjan kostes.. nga e kane gjetur.. e pa pare

Home alone, Albania got talent

Loni prej betoni. dhe peti prej verteti.smiley ...

Ore se tani ia pashe foton ketij Barjabes une. Po qe ngjaka kopje hahaha

I madh Joe Pesci. Cfare aktori. I tmerrshem si mafioz tek Godfellas, Casino, fantastik komik tek "I vetem ne shtepi" dhe te "Lethal Weapons" me te madhin Mel Gibson.

Kemi marre plevit smiley por do ringjallemi smiley

"Mamma, ho perso... le elezioni - 3"

PS, Kaloresi, Kembet.

Ose PPU, Paanesi, Perjashtimi qe verteton rregullin.

Ose Pink, Withdrawal

Ose Sa do t'i shkonte Rames ky kapuc

Ose Shkretetire mendore

Une jam ne pritje qe ju te me lejoni te rilinde.

Une e Toma do e bejme kete vend, motherfuckers!

Altino78 smiley po une s'perdor keshtu fjalesh more, biles nese do arrij ndonje dite te drejtoj kete vend, nje nga shum gjerat qe do bej, do jete pikerisht ndalimi i perdorimit te ketyre fjaleve, biles edhe kenget me keshtu fjalesh do ndalohen. Eshte prish mileti fare, edhe kalomjt kane fillu keshtu fjalesh. 

NUk po i perdor une Gjon Peshki me Tom Doshin!

aa haa smiley thash se e kishe per mu, se mu m'thrasin Tom smiley nganjehere. 

Pjeri per Kryeminister!

ilustrim qe vjedhje quan vetem hajdutin klasik me kapuc, pak xhepist, pak kleptoman.
Duhet thene qe pas menyres si u reagua ndaj kesaj historie del nje hipokrizi e madhe qe ka kapur shoq shqipe me gjithe ps e pd. Gjithe sistemi eshte vjedhhajdut.
Perfundumisht do ishte mire sikur impulsi vjedhjes te konsumohej vetem ne supermarkete.

hajdut pa çizme, por me kapuç..., vizionar ''chic'' ala Harvard..smiley

 

p.s keta qe bekan master ne Harvard qenkan mos o zot.... se  mu kujtua  Dritan Prifti tani.. vjedhin me shkolle..smiley

"nje keqkuptim"

do nuts smiley

Tashi un se maj mir ku ndodhesha ekzaktsisht kur nduadh kjo tragjedia ne Palo Alto; but I think I just invetented a new dance move:

http://youtu.be/W6lhEX9TEUo

 

Vetem me dashuri (roze) dhe pa bllokime (kuqe), shqiponja Juaj fluturon lart.

Ndryshim identiteti nga "Mafia"

(Kam parasysh ate teatrin e Kukullave "Pa brire ti je mbret , pa brire je pasha pa brire eshte edhe moda )  

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).