Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

38 Komente

Biondet!smiley

po me lesh te verdhe ama! smiley

me rrenje te verdha ,ama.smiley

clidhje ka me biondet?

se keshtu u ka dale nami biondeve  ,qe biondet s'dine te bejne asgje sakte.smiley

ore spo mar vesh cfar nuk ka te sakte ketu?

ngaterrohen me rregullin qe makinat s'lejohen te parkohen ne ate pozicion, pasi dalin jashte vijes se parkimit, nderkohe qe smarti nuk del jashte vijes se parkimit. Ne shume shtete ka qene e debatueshme ne fillim kur dolen keto smartet, por pastaj i rregullua me modifikim ligjesh e gjera te tilla, por kjo ndodhi andej nga viti 2008

mire pra se ketu desha te dilja dhe une. qe ketu nuk ka ndonje dixhiture...

ore  eshte ne rregull ''smart-i'',  nuk po thote njeri qe ka parkuar gabim..  vetem se pamja  eshte disi  ndryshe, e vecante...  dmth jo sic jemi mesuar te shohim makinat e parkuara anes  rruges...

S'kishe pare ndonjehere smart?

Sa shpejt e nderrove emrin!

jo o XP, nuk kisha pare..smiley    dhe mesa duket jo vetem une.. por edhe redaktoret e peshkut, prandaj dhe e publikuan..smiley

Me ke me ngaterroni? 

Smart people smart choices!

për ty grava

"be smart"

e njeta foto, por nga nje kendveshtrim tjeter.. per histori, bere para kullave te Fidelit..smiley

Beluli ka aparat fotografik dhe di ta perdore ate.

berber,  pse genjeve ti per momunmentin e  Pavareise ne Tirane kur thua vjen era amonjak?!   

shiko, ty mund te te mos pelqej munumenti, (edhe mua nuk mu duk gje ne fakt)  apo mund te te mos pelqej vendi ku eshte vendosur etj,  por mos genje, era amonjak nuk vinte, he per he te pakten..  apo  keshtu ua kene  dhene direktivat shoket qarkorit..smiley

Belulo, di dyshon tek une? Ja psh une nuk dyshoj qe ti genjen. Kur ke qene ti ere nuk vinte. Por kur une isha ne mbremje vone pardje dhe desha ti afrohesha afer per te pare sesi llamburisnin llamarinat, ndjeva eren e forte te amoniakut qe me cau hunden. Po nejse nje rruge  e dy pune. Te pakten sherben per dicka apo jo?

po une nuk dyshoj berbero se, rastesisht,  kalova andej pikerisht ate dite qe  bere ti komentin... prandaj ma te terhoqi vemendjen..

bile   se  c'po  luanin nja ca femije  me gurjet  qe jane  rrotull monumentit  dhe nje burre me uniforme, jo polic  por nga keta te bashkise apo security se nuk ua njoh  uniformat,   u foli atyre..  pra kishte  edhe roje  aty verdalle monumentit.. keshtuqe sorry berbero, skam cbej..smiley

Jam e vogel por pun prish shum smiley 

ose

Vendin mos ma zini, se ju bllokoj smiley 

ose 

Jam prodhim i fundit, nuk pyes per rregulla smiley 

ose 

si gjatesia si gjersia, jam njesoj smiley

Cfare ka bllokuar ajo makine? Ka lene me shume vend se makinat e tjera. 

SmartAss

S'e mora vesh ku qendron problemi. Makina smart per t'u parkuar ne ate pozicion eshte bere, sepse ze te njejten siperfaqe rruge dhe vete reklamat keshtu i ka. Madje kjo eshte parkuar shume mire, duke i lene makinave te tjera me shume vend levizjeje se c'kane nga makinat qe s'jane smart. Si kapje kot me kot mbas nje detaji pa rendesi me duket mua, per shkak te mungeses se njohurive.

po nuk po thote gjeni problemin...,por gjeni diçituren..smiley

smileysmiley

dhë kar iz in dhë strit

kush eshte smart, i bie shkurt kur ska pse ti bjere gjate smiley

smart parking.

"Ndryshimet sasiore, çojne ne ndryshime cilesore" 

Per Smart  (  nga K.Marks, & F. Engels. -Njohuri te M.L. ) 

Sa mirë që paske mësuar në shkollë e meritoke diplomën e fituar!

Me mire skic sesa kitch..

dhe keshtu dhe ashtu...

Më mirë mut sesa i vogël për "Smart"-in nuk vlen.

Beluli ne Tiron

p.s. pash nji nga kto tja hypte bordures me nja 70 km ne ore, ne 4 te mengjesit.....LOOL

...Ka dale si kerrici mes gomareve...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).