E-mail konfidencial derguar pjesemarresve te Grammy Awards 2013

Grammys 2013

CBS Praktikat Programore keshillon qe te gjithe talentet qe do te shfaqen para kameras jane te lutur qe ti pershtaten politikes se Stacionit persa i takon garderobes.

Ju lutem sigurohuni qe mollaqet dhe gjinjte e femrave te jene te mbuluar sic duhet. Kostumet e tipit thong jane problematike. Ju lutem evitoni shfaqjen e mishit lakuriq  nen harkimet e mollaqeve dhe vizen e mesit te mollaqeve. Ju lutemi evitoni rrobat tip rrjete apo see-through prej nga mund te duken thithkat e gjirit femeror. Ju lutem sigurohuni qe zona e gjenitaleve eshte mbuluar per se mbari qe te mos duken gjera te “mufatme” jashte. Ju lutemi evitoni identifikimet komerciale te markave te rrobave. Gjuha e huaj ne rroba nuk eshte e lejueshme.  Laperdhira ose laperdhi te pjeseshme ne veshje jane te papranueshme Kjo perfshin gjithashtu edhe anetaret e audiences qe do te dalin para kamerave. Se fundmi, Stacioni kerkon qe cdo mbeshtje kauze qartesisht e dukshme ne garderoben e talenteve, te evitohet. Kjo perfshin edhe stemat apo karficat apo aksesore te tjere te kesaj natyre.

Grammy Awards fillon transmetimin ne Feb.10 at 8 PM   

 

http://www.globaltvcalgary.com/network+issues+grammy+awards+dress+code/6442804174/story.html

 

Te fala

Rrevolucionare Llapa

20 Komente

e po ç'pune te prishin ato o PF...... leni mer daj rehat ne "sen(x)sualitetin" e tyre...

ky e-maili  u drejtohet posaçerisht  pjesemarrsve femra...   ehhh, gjithmone problematike keto!

Shejtani...shishja...rakia...

None

PF, not a leg-man?  

E kisha llafin me shume tek klasi. Ky varianti si kembe zhabe eshte vertet i shpifur. Megjithe respektin per kembet e JL smiley

E kisha llafin me shume tek "kembet being so last year" (pa link.) 

smiley.

Meqe ra fjala, s'mbaj mend ku lexova shume terthorazi nje artikull (ngritur ne shkalle studimi) pak para ca kohesh qe meshkujt jane "te kembeve", "te buzeve", "te gjokseve", dmth detaj-orientuar.  Ndersa femrat teresi-orientuar.  

E drejte. Vetem femrat rrine dhe e shofin deri ne fund nje film porno per te pare nese aktoret martohen ne fund, thoshte njoni. smiley...

Kesaj i thone t'u qepemi studimeve, t'i bejme pjellore si klishete.

S'them me gje smiley

Vallaj duhet me kerku ma shum mbulim! Se sot te vje Elton Gjoni, pshemull, e te thote une ndihem femen. Vesh i fustan me te came, dhe te thote ciao world...

Po pse Revolucionare Llapa dhe jo Ver Llapa? t varet llapa nga kenaqsia kur shef GA smiley

Budallek, por cfare mund te presi njeriu nga CBS apo Grammy...

la nam kjo xheniferi smiley

tamam gru e dame nga burri smiley

provo t'ja shesësh ndonji nigeriani se me japonezt o kollaj

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).