9 Komente

jo

"vemi te lumi, pa xathemi", thosh gjyshi im.

p.s e di Arvizu ate pune.smiley

shume e bukur smiley

problemi eshte qe tek gomaret tone mullari me bar eshte para gojes.

shume e bukur indeed. te lumshin duarte! smiley

E hengre dhe ti Des, u fute dhe ti tek grupi i te baraslarguarve, sepse gomaret duken njesoj ne ate karikature.

Po te shofesh me kujdes eshte nje gomar qe shkon i pari, ky tjetri nuk do po ha nga zori smiley

po biznesmenet futen ne koalicion ??

Kan ik albitrat prej Barces smiley

E bukur, po s'ka lidhje me 2013. Eshte historike e do gllend ne ndonje vazo qe te gjendet mbas ca shekujsh. Kta i kane dhene drejtim dilemes se mullarit qe prej 10 e kusur vitesh. Si tha ai tek Godfather, sherri i madh ka rendiment te ulet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).