Klan ka rreth 1 jave qe nuk eshte me online live ne faqen e vet "zyrtare" www.tvklan.al

12 Komente

paske shpetuar, pse s'thua smiley

 

unë e shikoj këtu kur nuk është oflajnë

Tv klan nuk punon online? Fillim i mbare ne luften per mbrojtjen e mjedisit

veshtiresi financiare.

Ka mbaru Ezeli.

Ezelin nuk e njof, por Opinion me intereson. E di qe del ne youtube te nesermen, po ne mbremje live ka me shume lezet smiley

redfish, nese kam shpetuar apo jo, ma ler ta gjykoj vete

 

hahahahahahha, nuk thu shyqyr ore? Ene televizori im qe oshte edhe SmartTv nuk e kap Klanin qe e kom vetem 100 metra larg e une nuk shqetesohem se nuk humbas gjo. 

Po pranej eshte Smart ai Tv-ja jot edhe sta nxjerr Klanin se e di qe je 100 metra afer edhe kur e con te Klani ti ne ekran lexon: O kokrra gamorit luje sumen ik shife live se afer e ke.

c'e do klanin? nevojtorja jote eshte me e mire se uturaku tvklan .

ik mer daj shif noi gjo t'hajrit merr noi tring a digitalb dhe je mrregull, filma per femije sa te duash, dhe shqip.

ci do lajmet? kot. futi noi sponxh bob a naruto dhe je ok, pa stres fare...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).