Me duhet te shkruaj nje numer ne format te zmadhuar dhe shifrat te permbajne ne siperfaqen e tyre fjale. me duhet nje web-site a program per ta bere

3 Komente

indesign

Nse ke Adobe CS7/ InDesign/ QuarkXPress mund ta besh pa problem.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).