1 Komente

Interesante poezia e pare. Vargjet duken sikur enden lirisht ne ajer, poezia tingellon e papeshe dhe pse ka nje shtrirje te gjere; preken dukuri te larmishme, nga me te lehtat, te shkrifetat tek me te papertypshmet, te rendat.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).