Thua te jete ndonjehere e mundur te organizojme nje proteste kunder shqiptareve.

Se desh tremba patriotet, kunder shqiptareve qe korruptojne, kunder shqiptareve qe vrasin, kunder shqiptareve qe nuk hedhin plehrat ne koshat e tyre perkatese, kunder shqiptareve qe nuk respektojne rregullat e qarkullimit, kunder shqiptareve qe nuk lajmerojne zjarrfikeset kur shtepia e komshiut po digjet por e lajmerojne ate vetem kur rreziku eshte ne porta e tyre (te njejtin shembull mund te marrim edhe me policine) , kunder atyre shqiptareve qe mendojne se te shfrytezosh postin eshte aftesi dhe e kunderta budallallek me nje fjale kunder gjithe atyre qe infektojne dhe keqedukojne masen.

Shpresoj te kene ngelur njerez jashte kesaj liste.

12 Komente

Nuk behen protestat me nje postim ne nje faqe interneti, nuk behen kur njerezit kane 22 vjet qe nuk shohin gje ne drite nga protestat, dhe nuk behen kur njerezit nuk jane me keq se c'kane qene. Jane keq, kane 22 vjet qe keq, por s'jane me keq se c'kane qene. 

Shikoje me thelle problemin , se nuk e ke kuptuar mir thelbin

Gjithsesi, kam te drejte si thelle si ceket me ate qe thashe.

Pa tjeter , respekt per mendimin

Kush është gati ?

proteste kunder shqiptareve , tingellon pak si keq, sidomos ne shtypet e huaja. Ne duhet te jemi te fundit qe do te flasim keq per veten.

Proteste per mirmbajtjen e komunitetit , bashkimit te komunitetit, ri-ngritjen  e vlerave kombetare dhe thirrje per nje rryme te re bashkpunimi , jam dakort . nuk  e di po "kundrra shqiptareve" pak si armiqsore duket smiley

Proteste nga populli kundra popullit? Sikur s'kemi pare smiley

SDq beheni s'e sdo ishte keq, do vendoste nje precedent dhe do tregonte nje shembull.

edhe une gati jam per proteste , sa kohe kemi pa bere protesta ,s'mahet men.

Persa i perket kategorise se njerezve kunder te ciles do te protestosh ... mua me duket si proteste politike, kunder votuesve te pd-se dhe lsi-se smiley

Protestat le t'i bejne studentet qe duhet te jene pararoja e vendit. Nga nje kafe me pak e nga nje proteste me shume. Une me thene te drejten kam prioritete te tjera ne kete moshe.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).