Si mendojne peshqit per kerkesen?

7 Komente

E ca avantazhi do kishte app?

Nese i qit peshket lakuriq ok, ose te pakten tja shtoje komentet Idrizit dhe Leftit, ndryshe c'u pa puna.

A thu ti e di Drizoja ca eshte "app"?

Natyrisht qi ai e di se app eshte shkurt per apple, which is come from the Greek word milos. Po kjo s'e ben ate grek, thjesht e ben enverist te lecitur. E mos me thuaj qe ai s'e di se cdo me thene lecitur.

milos, që vjen prej shprehjes "milua, çupa e jetës" do të kishnjim vazhduar ne dhe ja ku duallëm tek kuptimi i jetës.

Sa mire , xhibi ka idera te cuditshme me ardhjen e pranveres smiley

Endrit me nje ...Y ne fund . Sikur te te pyes une ty psh per To... pzb/28 disturrbi ,  , ke idene psh qe ne i kemi perdor me pare se ti te lindje me GJYLE smiley

Perjashtoj diturite e Xhi-birit se eshte i brezit te Celularit smiley  Dhe keshtu , kot si je me remitancat " ?

po gjej rastin ta shpreh ketu qe ballina e re e peshkut: smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).