E dalmja ne Shqipni nuk eshte lluks, eshte nevoje! Te gjithe jetojne ne rruge, dhe po nuk e bone, fillon dhe depresionohesh!  Kshu qe simas venit dhe kuveni.

nga mrroklla

3 Komente

Jalla, tashi qe e qitet ne televizor, rregulloheni i' cike t'folmen, mos e leni kshu t'folme rruge.

Bejeni ne gjuhe letrare ju lutem. 

Se duket keq te resumeja qe do hedh per pune tek Departamenti i Prokrastinimit!  smiley

ca pune ke apliku te prokrastinimi se na bere kurioze smiley

Ndonje shpjegim per ata/ato qe jane si puna ime, pra qe nuk e kuptojne ata shprehjen e mrroklles? 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).