Kryetarja e Parlamentit per 8 Marsin:

Nënat dhe jo vetëm ato do veprojnë për një Shqipëri të zhvilluar dhe europiane, ato e dinë që kryeministri ynë e mban fjalën, se ai nuk ndalet për të çuar përpara atdheun tonë të dashur. Ne jemi ndryshimi përpara.

30 Komente

smiley Si perkthehet ne shqip kjo? Kam nevoje per qat'krrajl?

aj du ë big hu

yll eshte..krajl e mbi krajl smileyme pelqeu shume prerjae flokeve e facoleta ne xhep te xhakets....atmosfera ,ngjyrat,....edhe Topalli shume klas....smiley

krajl e mbi krajl

stilist ?

percaktori krajl nuk mjafton ,duhen sllogane te reja ne prag fushate...smiley

saktë motra. nuk mjafton përcaktori po nuk pati kallxuesat

qenke Berishiane e flakte smiley

E shkreta shoqja ime qe u detyrua te shkoi aty.Me la pa pire kafen,pale.

e shkreta apo e lumtura eshte relative.Mbase po te degjosh shoqen tende thote e shkreta qe nuk erdhe..u kenqem smiley

e pra,relative.

Kur iken me zor i bie nga halli dhe nga halli ajo ka shkuar cdo vit dhe s'eshte kenaqur ndonjehere.

Mire e ke. Naltmadhnia ka dashur te konkuroje kete mbremjen tjeter.

Qenka prish dynjaja aneja.Nje pale eksitohen nga  berisha  pala tjetra  nga  bithezinj gollomesh.

Aaah, sa m'bohet qejfi! smiley

Kshu kom qejf me ju pa! 

Duke gerthit per Prijsin. 

Hajt hajt se mas dy vjetesh nuk keni per t'gerthit Birishi Birishi po keni per t'gerthit Argita, Argita! smiley

K'tu do jemi!

 

smiley

Ej, me t'a thone drejt....we actually do need a hero...! smiley

 

Ne Tirane kan filluar njerezit i varrosin te vdekurit fshehtas dhe shpejt e shpejt sepse po e mori vesh Berisha qe diku jane mbledhur me shume se 20 veta te vjen dhe te mban fjalim!!!

Ka nise aksioni me mbledhe qysqi , vare e e matrapike . Pd-hi dhe vecanerisht Grate e Jozefperckes jane te shqetesuara per Berishen qe nuk po shemb dot me shpejtesi MURIN e Pabarazise Gjinore.smiley Vetem me hunden e tij ai nuk mundet . Arritit deri me knaq Jozefinen kur i cau Kodrat mes per mes .Edhe suksesin per shembjen e MURIT te bllokatorit me gjith Tik takun e Bulkut nuk arriu ta shembe .Keshtu qe e nderuara Jozefine Karleshe Topallja u detyrue me shpalle aksionin !

Gra te PD-hit ! Ndihmoni Berishen me vegla !

Gra te PD-hit ! Ndihmoni Berishen me vegla !

+10

di te vishet dreqi. shkelqen, ate qe e ka e ka.

pastaj s'e c'keput brockulla me ekonomi te zhvilluar etc etc, ta shpif.

Thone qe ka dhe rrocke te madhe, ate qe e ka e ka!!!

 

ti po ti. ti te shkrin fare, je shume i qut.

.....kenoni mi gra kenoni.... se ja keshtu do perfundoni, perderi sa ne nje dite tille, ju ne vend qe te protestoni, shkoni e festoni dhe defreni, kur shume nga ju, rrine te ngujuara, te dhunuara dhe ngarkohen si kafshe... e ju shkoni dhe duartrokisni atij qe la 30 familje me femije jetime, thjesht per faj te tij.....

Hodhi në kazan plehrash gruan gjysmë të vdekur, i japin vetëm 4 vjet burg

http://gazeta-shqip.com/lajme/2013/03/08...

 

E c'ben njeriu ne Shqiperi per ate vendin e punes....E paska zbrazur administraten Sule doktori  smiley

po pse ti kujton qe s'ka njerez qe e duan ate? ja te themi qe vjedh ca vota, dhe i vjedh, por ama aty afer 50% eshte.

Gjynof ky qe ka per gru jozin se kjo vetem gru seshte. Leqe ai do kete dashnore me siguri se ndryshe sbehet. 

 

Ma merr mendja pederastlliku mashkullor ka fillu per her te per ne univers kur meshkujt paten te bejne per here te pare me rob si jozi. 

Vidioja, s'kish ndogje interesante, thjesht ate qe ndodh ne gjith boten. 

po he pra fol hap tem me nje video kot 1 minut

"...ato e dinë që kryeministri ynë e mban fjalën, se ai nuk ndalet për të çuar përpara atdheun tonë të dashur..."

Kur menon se Jozi ka thyer rekordin e banalitetit ajo fap del me nje tjeter qe ia kalon atyre te parave.

Megjithate kenga eshte shume emblematike, nuk e di kush e ka zgjedh, por me sa duket subkonshi pd-ist ka dal ne pah. Si me thon duhet nje hero per me fitu zgjedhjet. Ose ka ngatrru kahun dhe i vetmi hero qe mund me mund Salen eshte vete Sala.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).