Lule, qiell, freskia e pyllit, gjelberim, aura, uje, tym u bashkuan me film dhe kuadrate te shumefishta per te formuar serine   `P s y c h e d e l i c a` ...

Per me shume foto nga seria ime e fundit klikoni ketu.

 

17 Komente

bukur!

fotoja e pare,  ne fillim ,  mu duk si krep me sheqer puder siper..smiley

awesome smiley

shume bukur eni, falemnderit. skueri po iu bere kolonen zanore je goxha cun.

deja fait: 1 + 2

posacerisht per keto 'beauties', mbase sa te mbaroj me nja 4 a 5 - 3rd degrees

e mbaja mend te parensmiley

mezi c`po presim vazhdimin square smiley

gezohem qe ju pelqejne. Belul me knoqe me krepinsmiley

tropi flm dhe bashkohem dhe une me ty per kolonen zanoresmiley

Cheap 20 inch poulaner pro zinxhiri B72 cope2. McCullough professional 16 inch- for branches. 5 gallon gaz, 5 oil mix, 10 pagure chain oil. 8paketa cig. 2x12 pack beer. 2 days. 1 helper. 20 feet rope. 

Then u can take the "after" shot of the 3rd "before" photo smiley

ca shots e vllai ne na duhet ca a$id kam 15 vjet pa provuar smiley

tani pak me seriozisht: e para me vjen si ushtrim shume i mire madje aq i mire sa i ekspozueshem. e dyta me vjen sikur po shoh nga xhami i perparme i makines. e treta dicka si prej muzike baroke ose gjysme-baroke. e katerta gjithashtu ushtrimore, filmike, me pelqen shume llambushka e zgjedhur megjithese kompozimin do ta kisha dashur paak me kompleks dhe kontrastin paak me te forte (per nje efekt bunuel apo hitchcock), e fundit kerkon interesin tim nepermjet erresires organike por nuk e merr plotesisht.

Tek e dyta, une pashe dhe nje hunde femije shtypur pas xhamit, e me sy kureshtare qemton boten jashte.

 

bukur Enka, por mos harro (sidomos tashi qi erdhi behari) projektin e bodyfoodit. po s'gjete dot kandidate, ti rekomandoj une nja tre cuca qi kane shprehur interes gjate dy asambleve okulte te fundit te Peshkut 

En shumë të bukura imazhet. Vertet ndjesi pranvere dhe emocione që të shoqerojnë në kete stinë ringjallje. Më pelqeu e para sepse të ftonte vertet te uleshe ne tavoline, e njekohesisht të lind deshira t'i qepesh fushave me lule e të shtrihesh në bar e të harrosh botën. Faleminderit smiley

Shume te bukura.

Kurse mua e para me duket ca si starship Enterprise e Star Trek-ut. Sapo saucer section eshte ndare nga trupi, manover shpetimi kjo, nen sulmin e entitetit kristalor.smiley

Po, edhe ashtu mund të interpretohet si një disk i sapoulur. Ka vend për imagjinatë. Kjo është e bukura e ketyre pscychedlic shots smiley

ju falemderit per komentet.me vjen mire qe ju zgjova mendime dhe ide te ndryshmesmiley u argetova shume duke i lexuar.

hmm... yes, no, maybe? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).