Një imazh i Bob Marleyt shfaqet papritur në shaminë e kokës së kësaj gruaje në një fabrikë tullash në Katmandu, Nepal. (AP/Laprese)

 

20 Komente

ndonje tip mrekullie kjo .... ???

Nese lejohet te enderrojme. smiley

kur e pashe se nuk ishte ''shfaqet papritur në shaminë e kokës '' skam ca enderroj smiley

ogur i mire! tulle tulle behet mur....

......sa me shpejt te behen muret, aq me shpejt ndertohet pallati!smiley (N.N arkitekt)

p.s "shtepite me tulla o sa kane lezet...smiley (kendon B.M)

p.s2 "rakia e rushit, behet nga rushi..... (N.N vreshtar).smiley

"shtepite me tulla o sa kane lezet...

Parti nEna jone perjeeeeete "

Mbaroi pra kenget mos i le pergjys! Apo do te themi "Po ky qenka Beluli mos zonja dhelper!"

"he dhelper dinake... une nuk te them ty qe sot ne mbremje jam i ftuar te ditlindja e Bardhoshes...smiley

ore, po sdo ti them une te gjitha.. se do ngeleni ju pa pune pastaj...

Nuk e di nese Rama di anglisht apo jo qe te kuptoj kete ? smiley

No woman no cry - Everything's gonna be all right!-- So dry your tears, I seh. Yeah!
 

"Me tulla mund të ndërtosh shtëpi, por dhe mure rrethues"

(E tha Nard Ndoka)

une kom bo stazhin mas gjimnazi te fabrika tullave ne Vore, ne ngarkim shkarkim. kur i ma ato tullat bashke si ajo gruja, te bo mire per ca muskuj te caktum te trupit, posht sqetllave dhe bicepset. s'ka palester qe e arrin.

ne shikim te pare mu duk si nje pamje nga nje loje kompjuterikesmiley

o belo, cne nuk e paske pushim sot?

pse, pushim e kisha sot une.. edhe neser bile..smiley

No woman no cry

Kjo mundet me ken peeshqir 

Me siguri esht peshqiri me feturen Bob Marley 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).