20 Komente

postimi eshte ide e EH smiley

Jeni qe jeni, edhe nje per Tritanin ju lutem...

Qe ....

te filmi i Metes: ne vend te:

''The Twilight Saga: Eclipse'',  titulli i pershtatshem duhet jete: ''The Twilight Saga: Eclepse''

LOL, ku u shkon mendja njerezve! smiley

a beautiful mind 

 

 

Nash: There has to be a mathematical explanation for how bad that tie is. smiley   

Tre Musketeret mungojne pa arsye.

Me NN si Dartajanin.

Per TY Atdhe...

makabre!

me mire femija te thoshte: " i see dead people... dhe ta linin me kaq...

Me cfar ja hodhi trute ne ere femijes berishovici? me ate kallashin e maskuar si cader qe ka nga mbrapa, apo kapelen bombe qe i duhet per te nisur revolucionin bashke me ata sypetritat me karroce tek tema tjeter.

....ti ben pytje te stilit : pse nuk vdes asnjehere 007, ose si ja ben spiderman qe leshon rrjeten nga duart...

Nuk duhen bere te tilla pyetje, pergjigjet e te cilave ndergjegja jone nuk do mund ti pranoj  smiley

Ku o video e Thomait, di gjo njeri ???

I heard it was bomb

 

E hoqen .

smiley

 

..marre nga fb

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).