Mos e shih diellin në sy!

Pranë-verë e re, nafakë e re. Dëgjim të këndshëm! 

Lista e plote:

 1. Janine Jensen - L'estate: Allegro non molto (Vivaldi)
 2. Unknown Mortal Orchestra - From the Sun
 3. Sandro Perri - Changes
 4. Konono No.1 - Paradiso
 5. Jai Paul - Jasmine (Demo)
 6. Phosphorescent - Song for Zula
 7. Vampire Weekend - Step
 8. Leagues - Spotlight
 9. Foxygen - On Blue Mountain
 10. Rhye - Open
 11. Julia Holter - Chiamami Adesso (Paolo Conte cover)
 12. Tim Buckley - Happy Time

--

http://i.mixcloud.com/CCZZfG

shkarkoni listën ketu

10 Komente

Rrofsh. Fillimdite, fillimjave me Vivaldin! smiley

i dont want this i want what you had before this smiley

i dont want this i want what you had before this smiley

paradiso -konono smiley

Tranzicione dhe skermpushime. Po shyqyr mo se na kishe thare veshet. Ne te tjera mirudegjofshim, pranvera te dashte.

Te lumshin duart, squeri. smiley

Squpu, hiq ndonje tek tuk, me ngjiti shume.  Flm smiley.

(Nqs i dolem olsit para ne radhe me pelqyen te tera e te bera smiley.)

olsin, per shkak te tij, e parakalove smiley keshtu qe e shijon dyfish. 

Do e shoh me sy xhami. Ose me syrin e majte, ate te klases punetore smiley

Qofsh!

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).