Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

19 Komente

kur e lexova, kujtova se  e kish shkruar, Mimoza Llastica... 5 fjale anglisht, 1 shqip.. vetem ''lol''  mungonte..smiley

...."dhe kur te jesh merzitur shume, ne rradhe te temave ketu ti kerko, aty e fshehur do te jem une, ne ndonje fjale anglisht, apo ndonje shkronje, mjafton qe nje here Ti te clikosh...". Belul nuk eshte faji im o derebardhe, sipas vendit dhe kuvendi. Ti mos harro shkruajme ne kushte mjaft te veshtira- nje dite teksa lundroja ne hologramet peshqeve pa uje, ju drejtova shefes time amerikane me frazen shqip- prit dhe 1 minute. E di si me pa ore? Keshtu smiley ; 'what did you just say to me'?. Po e lezetshme kjo dicitura jote ama. Very funny. Pervec!!! smiley

You have a boss? WTF? you are to smart to work for somebody else..

Have you ever thought of working from home? Being your own boss?

You can now make up to 300$ working from home with just an internet connection...

O Penar o spam smiley

Kush o ky o Patek? Can you tell him to back off. smiley

$300? aq sme dalin per lunch  money. Thank you, but no! smiley

you tell him girl!

mikpritje shqiptare. kemi edhe grabitje ne menu po me raste. duhet te jesh shume me fat ti provosh  smiley

Por vec for money you "design & print everything."

bum i biznesit shqiptar ne Bronx

Kjo eshte fake smiley

cfare eshte fake?smiley

Jo jo! Dicitura eshte "kjo eshte fake" smiley

kuptotipershemull bi fjala? smiley

aa, ne rregull.smiley  

kujtova se nenkuptoje foton e diçitures.

Shume nice! smiley

Pervec money - cuz otherwise eshte free! What do you think now Belul ? smiley

une think lol..smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).