Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

21 Komente

masa  te rrepta: pin-bank securitysmiley

Si tha ajo plaka: Ore çun*, jo vetem qenke hajdut, por edhe genjeshtar. Turp te vije!

çuni - ai hajduti, qe e kercenoi me perdhunim po te guxonte te fliste.

...Bodyguard,

ne rolet kryesore luajne : Qmile Qfthana (Whitney Huston) dhe Nazife Lemeria ( Kevin Kostner) 

Me sa di une kjo foto eshte marre ne Greqi , te pakten ne facebook keshtu thuhej, po mund t'ja kene fut kot.

Dicitura :

the doors-- break on through

Shkoi plaka ne mulli...

-none do te sjell llokum apo nai cun teri tip zhigolo per ditlindje ?

-uh mi non, tu bofsha, po ku ka nona dhembe ta haje llokumin smiley

plaka:smiley

Ti boj gati paret, une po shof se mos kalon ai cuni me ngjalat

Afroju po ta mbajti!! 

fotoja nuk eshte bere ne shqiperi.

gjithsesi

para pak ditesh pashe nje gru qe po ndiqte me motor nje cun qe i kishte vjedhur varesen. arriti ta kapte mu para keshillit te larte te drejtesise. Iu hodh motra persiper e po rriheshin, por per fatin e saj rastisen tre police te nje patrulle aty dhe e kapen ate cunin. Ai tipik i maleve te tropoje, po nxinte me shume qe u kap prej nje femre. 

e ta lumsha gruse hallall gjella me qep

No Pasaran!

This is the end !!! smiley

Afrohu po ta mbajti ngjala!!

Na cave ngjalen!

Ore koke-ngjale!

Sorry se kujtova se ishte pa censura
Ne fakt qenka dicitura

Kesaj i thone te kesh bythen e siguruar dhe krahet e ngrohta! smiley

smiley  edhe  syrin gjeth  smiley

Nuk le njeri te ma vjedhi pensionin tim prej 90 eurosh smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).