527 Komente

njohja gjithmone ka bere ndryshimin!

gjergji njeh kushtetuten!!!

Ma mblodhi Belul s'kam ca te them. Gjergji te merr gjak ne vetull "Ti e pe vete, desh te vrau"smiley

Po kjo prape nuk e ndryshon faktin qe Gjergji dhe shume si Gjergji po hajne thonjte me dhembe. Dhe s'ka ndonje gje te keqe ketu, so close and yet so far fitores. Vete acarimi i Gjergjit flet shume megjithese normalisht cdo gje duket sikur po shkon fjolle.

pse nuk e dije ti... po Gjergji,  kur do ai, eshte me i eger se Sander  Mafishja..smiley

molla e kuqe e paskish pas krymin mrena... smiley

17 Mandate LSI , hajde pare hajde !  Kush mi ben kalkulimet per 13 mandate sa meleone kan kushtu  smiley

Alidea kam nje pyetje pak tendencioze per ju. Nese populli shqiptare do te kish degjuar thirrjen tuaj per vote te bardhe, a mendoni se Berisha do te ish sot ketu ku eshte? Faleminderit!

Roni, nisma jone nuk pati mundesi te prekte masat kupton ti, media konvencionale nuk na dha asnje minut pervec wakeup te topchannel 22 min ne total ! Dhe nje anti votebardh emisioni qe u be tek A1 Report . Nderkohe duhet thene se ne ishim individe qe reaguam ne menyre spontane, kush me kryq fletes, kush me grise ate, kush me ANTI dhe nuk esht se pati ndonje organizim te mirfillte. Megjithate e ritheksoj shyqyr qe e beme debat publik  ne median online te pakten pretenduam ti frikesojme pak. Berisha nuk do ishte ketu, prap kodi zgjedhor aktual i tille sic esht lejon qe no matter sa bejne vote blanc do e zgjidhnin njerin ose tjetrin por duket qarte qe do zgjidhnin rotacionin anyway.  Por  kjo nisme aq modeste ( pa pike finance)  u mundua sado pak te reagoje, modestisht e ndjej bera ate qe duhej sikurse shume e shume te tjere qe vepruan si une. 

mos qaj, se sala nuk po iken me ter men

sa vota moret se jam kurioz ta di? 

tut kaptinmodhi leket per mbijetese i boni gjate mandatit te kaluar, nashi lun per prestigjsmiley

i lumte bytha

ju rrofshin mitingjet dhe byzylyqet ketyre te medhenjve. trapa komplet. Likja pa reklama ne TV , urte e bute, si miu, jo si ariu, i ka kap gjonat nga koka.

Te zotet mer, ske cu thu

Ti shif kap nej teser aty. smiley

smiley

i njof ca nga kta qe ka sjelle likja qe ne '98. Jane kopila more. Lanin halet ne greqi, ky i solli , i vuri ne ndonje vend pune te mire fare qe ti shtonin leket e bere ne greqi. Zune apt ne zona me perspektive ata, zune punerat edhe shapken mbi sy. Askush si ka lujt nga vendi dhe sot.

As nji muj para zgjedhjeve nji nga kto me kerkoi nje shortcut per nje afere te piset ne shtet. Ue i thashe, po cthua, po behen kto gjera tani ? Ka vite qe sbehen (pislleqet qe kane bere ne vakt te tyre e qe kisha vite pa i nigju). Se pislliqet e tanishme boheshin ne kupole, skishte kshu leke qe rridhnin rrugeve.

Eh mire mire tha, kane fillu, pa merak.

ou thashe, se besova.

po paskesh pas te drejte, sic duket kane qene bo gati me rikthy rroten

Forca TR dhe pak vota dhe shporim Dogjanin..

O Gjeke, po Edi si e paska marre me te mire Salen mer burre. E falenderoi dhe i uroi pleqeri te mbare dhe ja fali mekatet?! This stinks.

Eshte cun Tirone me kulture Edi.. smiley

ur 2 late

e kam thane para zgjdhjeve.

c'ishte ajo, ti je plak, zbythu pak me liro vendin.

po gjithe klithmat per vjedhje, korrupsion, klientelizem etj ? ku vajten

Drejtesia mer Avukat Ngjela, ku drejtesia, do i ferkoni shpinen berishes tani ??

KA fillu me ftillu edhe Edi... do me kalu kete faz me te mira.... kujto se politika bohet me deklarata televizore... nuk ka asgje qe "stinks".... 

Koha do tregoj shume gjera... ku do shkoj i madherishmi #sb

Lufta finale ne TR: DOGJANI- Dash PEZA

E ke te sigurte Dash Peza e hudh tuc Dogjonin. Dil Sali Berisha ku je katandis u burre malsie... e cove PD ne nivelin me te ulet historik....

 

Mund te llogaris njeri sa deputet nxjerr PD si PD gjithesej smiley

Po ti heqim 5 aletate e sigurt ne listat e tyre dhe kadelin me islamin nxjerr 41-42

smiley

une them tek 40 ne shtator tek parlamenti i ri ne shtator...mbaje mend kete smiley

Ore megjithmen kane marre mandate ata te Mediut dhe Idrizit ??

Vetem une i parashikova me mandate para zgjedhjeve.. kur thashe camet 3-4.. po tallnin k... tere ketu ne PPU me mua.. camet kane mare 5 mandate dhe republikania 4

katastrofe megjithmen . ueh ueh ueh

Tmerr ruzhe tmer.... dhe keta qahen nga LSI qe eshte parti e qe ne keto 12 vjet nuk ka rene poshte 5%.. dhe qe dihet qe ka nje strukture te forte.. po PDIU cfare k... ka se mar vesh.. imagjino ne cfare niveli mund te jene deputetet e PDIUsesmiley 1 e njoh une personalisht.. 4 klase ka.

Ue cfare lemshi, u be vertet deti kos. Nderkohe nuk ka kembe polici neper rruge. Vakum.

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).