516 Komente

E lexoi letren si lexoi Kadri Hazbiu letren e birose. Kjo dite eshte e madhe, nje VAMPIR qe kish kapur per fyti demokracine per 23 vjet me ne fund po tkurret ne strofkullen e vet. Eshte ne kufitje e te pabesushmes. Dikus e ka detyruar me force ta beje por nuk besoj qe do e marrim vesh ndonjehere.

Urime gjithe shqiptareve.

ahahahaha, po thyen dhembet nga shpejtesia. E ben kinse, per te treguar se "e kam formalitet dhe dua te iki ne minutin qe mbaroj kete fjale"

i mjeri! te kish qene me tru, kish ribere zgjedhje te parakohshme qe ne 2009 dhe kish ikur me dinjitet

po iken si qen, duke thyer dhembet nga shpejtesia per tu zhdukur e mos u pare me kurre

lamentable !

 

amon mer, ca tha? a foli gjo per rrugen e arbrit?

Semundja e kancerit ka sherim.

rrofsh! 

Po qajne per Berishen, burra e gra... ncncncnc

jepu nje jave kohe, pas nje jave do e shajne smiley, pastaj pas javes se dyte do e kerkojne prape smiley

Tallu ti Bame por kjo eshte nje drame e madhe per shume smileyemokrate" qe shihnin tek berisha vizonarin, burrin e shtetit dhe lesht e sumes.

opozite e pamposhtur , takime ne shi e fortune - fjalim i viteve 80 te dikujt... 

Ky eshte patetik, genjeshtare dhe sharlatane qe kurre s'ka per ti dale nga shpirti kjo thyherja e turinjve...  

Ne mandatin tone ri ne do bejme shqiperine.... ????? ca thote ky??? Poshterim LIVE

Ti thyhen turinjte shqiptaret, ti thyhen keqas..  85  deputet = shfarrosje. 

Thjesht beri ate qe ishte e pritshme per rrethanat dhe kohen.  Pranoi humbjen, i uroi fitoren dhe mbaresi kundershtarit, mori te gjithe pergjegjesine per humbjen dhe dha doreheqjen.

Po qajn mer ejjjj

PD nuk eshte parti eshte sekt!!!

Enveri smiley

Vetem ata, te tjeret jane parti te hapura e demokratike

Spitale moderne, reforma shendetesore?  Mandati i ardhshem?

Po qajne ato zedheneset!

 

...po si per Enverin njelloj smiley

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).