Hej

Nuk e kam paketen tring, pa tring a ndonje menyre qe te shoj vizion plus ne satelit

Ju faleminderit

3 Komente

me sa mbaj mend une ka pas keto frekuenca ne Eutelsat W2 (11283 27500 H3/4 (provoje dhe V3/4 ose 5/4 se nuk i mbaj mend mire ) keto frekuenca punonin vjet kur isha ne shqiperi ne Digitalb po mjafton qe te kapesh Eutelsat W2 dhe vendos keto frekuenca dhe ke gjithe paketen tring dhe mund te shofesh Vizion+ , Folk+ , Kanali 7 dhe disa te tjera qe i len pa pagese tringu.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).