Ku mund te lexoj libra shqip ne internet?

12 Komente

Psh ca librash...?

cfar do lloj librash

nuk ka libra shqip ne internet. maksimumi mund te gjeshe ndonje kopje te librit te fevziut ose blushit qe bredh neper pdf-ra. po qe libra qe ja vlejne te leciten ske. 

nuk ka se nuk publikojnë versione në pdf apo formate për këto cicilickat elektronik...

psh, tani kam parë tek tuk që kanë publikuar edhe në version elektronik. Mirazhi i peshkut psh...

+

po libra te huaj te perkthyer ne shqip ka online?

http://www.syri3.com/index.php?akcioni=libra   Ka si libra shqiptare, ashtu edhe te perkthyer ne shqipe. E meqe ra fjala ketu, kush e ka lexuar "Odiseja e nje detektivi"? NUk u besoja dot syve kur e lexoja. Ka ndonje qe e di me njefare sigurie a jane te verteta ato qe  thuhen aty, pra qe Hoxha ishte nje agjent i britanikeve dhe qe Shqiperia ishte tip llokme per te cilin luftonin CIA dhe "Intelligent Service", qe ishin shtruar kembekryq ne keshtjellen e vetme te socializmit ne brigjet e Adriatikut.

E cfar benin kembekryq CIA dhe Sherbimi Inteligjent ne Rrogozhine? Degjonin gjinkallat ne plepa gezh-gezh-gezh duke pi raki me gjize acide?

po s'pertove kerko se ka pas dhe nja 2 tema perpara per kte gje me disa links

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).